Studio / Apartmán Sevi, Kefalos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kefalos

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.350 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Komplex apartmánů se nachází nedaleko centra letoviska Kefalos a kousek od místní pláže. Moderně zařízené apartmány jsou přizpůsobené k individuállnímu stravování. V centru je řada obchůdků, restaurací a taveren, které doporučujeme navštívit. Hosté mohou využívat bazén sousedního hotelu Zeus. POLOHA: centrum letoviska Kefalos cca 150 m, letiště cca 17 km

Vybavení hotelu:
K vybavení areálu patří: recepce, zahrada

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, klimatizace (za poplatek), bezpečnostní schránka (za poplatek), kuchyňský kout - vařič, toustovač, konvice, lednice
Popis
Příjemná vilka je umístěná v letovisku Kefalos (Řecko, Kos) jen asi 120 m od krásné písčito-oblázkové pláže lemující celou zátoku. Na pláži je možnost pronajmutí lehátek a slunečníků i využití nabídky vodních sportů. Na okraji zátoky naleznete menší přístav, odkud vyplouvají lodě na sopečný ostrov Nissyros s impozantním kráterem, který je jedním z posledních činných vulkánů v Řecku. V Kefalosu jsou k vidění též pozůstatky helénského chrámu a kouzelný ostrůvek Kastri s bazilikou, ke kterému se dá i doplavat. V okolí vilky najdete výborné taverny nabízející lahodné řecké speciality i několik obchůdků. Nedaleko jsou také další krásné pláže jako Paradise Beach, Camel Beach a další. Místo je vhodné pro klidnou a pohodovou dovolenou.

Ubytování
Apartmány s 2-lůžkovou ložnicí a místností s kuchyňským koutem s možností 1 přistýlky, klimatizace (za poplatek), lednice, varná konvice, Wi-Fi, sejf (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje
• ubytování po příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
•jednolůžkové studio - 450,- Kč/osoba/noc


Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Prahy za příplatek 600 Kč/ osoba.

Způsob prodeje
na vyžádní

Další ubytovací kapacity v letovisku Kefalos

Studio / Apartmán Sevi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kefalos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kefalos: Anastasia, Andreas, Anthoula, Archodia, Athinoula, Blue Lagoon Village, Efi, Eleni, Hermes, Ionikos, Kamari Bay, Kefalos, Kontessa, Kordistos, Maritsa, Politis, Prikas, Royal Bay, Sacallis Inn, Spring, Zafira, Zeus.