Aparthotel Boheme - Apollon, Lambi

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Lambi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Dobře udržovaný apartmánový komplex obklopený zahradou se nacházející v letovisku Lambi na severovýchodní části ostrova. Od hlavního města Kos ho dělí 1,5 kilometru. Letiště je vzdáleno 26 kilometrů. Možnost nákupů je 250 m od hotelu, pro náročnější lze dojít či dojet do hlavního města Kos.

Vybavení hotelu:
V aparthotelu se nachází recepce, hala, TV místnost, půjčovna aut i motorek, bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Úklid pokojů 6x týdně (neděle bez úklidu). All inclusive program je zajištěn na soukromé terase v hotelu Apollon**** vzdáleném asi 200 m. Čímž pádem vzniká unikátní spojení mít možnost využívat dva hotely (i bazény) za cenu toho levnějšího. A tím pádem využíváte to nejlepší z obou světů, kvalitnější stravu a zároveň klidnější ubytování. Trezor za poplatek.

Vybavení pokoje:
Standardní pokoje disponují lednicí, vlastní koupelnou s WC, klimatizaci, telefonem, radiem a balkonem či terasou. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Písečito-oblázková pláž je od hotelu vzdálená 150m a je oddělená místní komunikací.

Pro děti:
Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:
Tv místnost, basketbal, tenis, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby v ceně:
Klimatizace zdarma. Wifi v lobby, slunečníky a lehátka u bazénu.

Služby za poplatek:
Vodní sporty na pláži, Internetový kout, ručníky k bazénu, slunečníky a lehátka u moře.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
cca 300 m od pláže

Poloha
hotelový komplex, který je kombinací hotelu Apollon 4*, kde klienti využívají většinu služeb a 3* dvoulůžkových a rodinných pokojů Boheme, kde jsou ubytováni, se nachází uprostřed zahrady nedaleko pláže v letovisku Lambi, 1,5 km od centra hlavního města Kos a 22 km od letiště. Stravování probíhá v hotelu Apollon. Boheme má svůj vlastní bazén a bar, který servíruje all inclusive nápoje a občerstvení v určených hodinách, hosté využívají ale hlavně all inclusive v hotelu Apollon. V blízkosti hotelu jsou supermarkety. U hotelu je zastávka autobusu s pravidelným spojením do Kosu a na krásnou pláž Nea Alikarnassos.

Vybavení
recepce, trezory, společenská místnost s TV, bar, bazén, vodní sporty na pláži, kulečník, video hry.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje pro 3 osoby a rodinné pokoje (2 místnosti) pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, mini lednicí, klimatizací, telefonem a balkónem nebo verandou.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 6 EUR/den), trezor (cca 20 EUR/týden), kulečník, video hry.

Pro děti
dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, občerstvení (bar na Boheme 11:00 - 18:00, bar na Apollonu 11:00 - 19:00), odpolední čaj/káva (16:00 - 17:00), zmrzlina (12:00 - 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (bar na Boheme 10:00 – 18:00, bar na Apollonu 10:00 - 23:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Lambi

Aparthotel Boheme - Apollon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lambi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Lambi: Aeolos Beach, Apollon, Aqua Blu Boutique Hotel & Spa, Atlantis, Blue Lagoon Resort, Cosmopolitan, Costa Angela Beach, Gaia Garden, Pelagos Suites, Rena.