Hotel Leonidas, Lambi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Lambi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Leonidas Hotel & Studias leží v městě kos přibližně 900 metrů od živého centra. Krásná písečná dlouhá pláž je od hotelu v docházkové vzdálenosti. Leonidas je rodinný hotel v krásném městě a v blízkosti všech zajímavostí města. V okolí hotelu naleznete mnoho restaurací, barů i místních taveren. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 25 km

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven 24 hodinovou recepcí, možnosti zapůjčení kol a aut, trezor na recepci, bazénem, dětským bazénem, internetovým koutem, televizním místností, kulečníkem, stolním tenisem.

Vybavení pokoje:
Možnost ubytování ve dvoulůžkovém studiu, dvoulůžkovém pokoji a dvoulůžkovém pokoji superior. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), TV, ledničkou, koupelnou a balkonem. Studia jsou vybaveny kuchyňkou.

Pláž a plážový servis:
Dlouhá písečná pláž se nachází 900 m od hotelu. Plážový servis i vodní sporty jsou za poplatek.

Pro děti:
Dětský bazén. Dětská postýlka (na vyžádání).

Sport a zábava:
Stolní tenis, kulečník, internetový kout.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (cca 6 EUR/den)

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lambi

Hotel Leonidas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lambi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Lambi: Aeolos Beach, Apollon, Aqua Blu Boutique Hotel & Spa, Atlantis, Blue Lagoon Resort, Boheme - Apollon, Captain Pavlos, Cosmopolitan, Costa Angela Beach, Diamond Deluxe, Gaia Garden, Laura, Nefeli, Pelagos Suites, Rena.