Hotel Leonidas, Lambi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Lambi

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 12.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Leonidas Hotel & Studias leží v městě Kos přibližně 900 metrů od živého centra. Krásná písečná dlouhá pláž je od hotelu v docházkové vzdálenosti. Leonidas je rodinný hotel v krásném městě a v blízkosti všech zajímavostí města. V okolí hotelu naleznete mnoho restaurací, barů i místních taveren. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 25 km

Vybavení hotelu:
Hotel je vybaven 24 hodinovou recepcí, trezorem na recepci, bazénem, dětským bazénem, internetovým koutem, televizní místností, kulečníkem, stolním tenisem.

Vybavení pokoje:
Možnost ubytování v jednolůžkovém pokoji, dvoulůžkovém pokoji a dvoulůžkovém pokoji superior. Pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek) a balkonem.

Pláž a plážový servis:
Dlouhá písečná pláž se nachází 900 m od hotelu. Plážový servis i vodní sporty jsou za poplatek.

Pro děti:
Dětský bazén. Dětská postýlka (na vyžádání).

Sport a zábava:
Stolní tenis, kulečník, internetový kout.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (cca 6 EUR/den). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lambi

Hotel Leonidas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lambi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Lambi: Aeolos Beach, Apollon, Apollon Windmill Hotel (Ex Boheme), Aqua Blu Boutique Hotel & Spa, Atlantis, Blue Lagoon Resort, Captain Pavlos, Cosmopolitan, Diamond Deluxe, Gaia Garden, Laura, Nefeli, Pelagos Suites, Rena.