Hotel Pelagos Suites, Lambi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Lambi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 19.884 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Pelagos Suites - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • krásný hotel ve stylu bungalovů u oblázkové pláže
  • rozmanitá nabídka ubytování


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Krásný hotel ve stylu bungalovů u oblázkové pláže. Rozmanitá nabídka ubytování.

klidná. Hlavní město Kos cca 1,5 km. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště cca 30 km.

oblázková pláž (přírodní) pouze přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma (omezený počet lehátek a slunečníků). Doporučujeme boty do vody.

postavený ve stylu bungalovů s 207 pokoji. Přijímací hala, společenská místnost, hlavní restaurace s terasou, a-la-carte restaurace (za poplatek), 3 bary a minimarket. Ve venkovním areálu se nachází 3 sladkovodní bazény a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Studio suite (C1A/C2A): cca 33 m2, klimatizace, trezor, chladnička, sat. TV, fén, WC, vana, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje (C1S/C2S): cca 39 m2, v suterénu, bez balkonu nebo terasy, jinak jako C2A.

Rodinné suite (C2C/C3C): samostatná ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi. V obývacím pokoji dvoulůžková rozkládací pohovka pro 3. osobu nebo 2 děti. Stejné vybavení jako C2A.

Superior suite (C2D/C3D): cca 40 m2, 1 ložnice a obývací pokoj pro 3. osobu nebo děti, balkon, stejné vybavení jako C2A.

Rodinné suite (C2P/C3P): cca 40 m2, v suterénu, bez balkonu nebo terasy, jinak jako C2D.

Grand suite (C2E/C3E/C4E/C5E): cca 60 m2, 2 ložnice, 2 koupelny, 1 obývací pokoj, jinak stejné vybavení jako C2A.

Rodinné suite (C2Z/C3Z/C4Z/C5Z): cca 60 m2, v suterénu, bez balkonu nebo terasy, 1 obývací pokoj, 2 ložnice, 2 koupelny, jinak jako C2A.

Junior suite (C2B): cca 40 m2, balkon, jinak stejné vybavení jako C2A.

Junior suite (C2H): cca 40 m2, se sdíleným bazénem, terasa s výhledem na moře, jinak jako C2A.

Superior vila (B2F): cca 55 m2, soukromý bazén, klimatizace, sat. TV, župany, fén, trezor, DVD přehrávač, set pro přípravu kávy a čaje, plážové osušky, WC, sprcha, vana, terasa.

Executive vila (B2A): cca 65 m2, soukromý bazén (5,5 x 10 m) a vyhřívaný do 26 °C, jinak jako B2F.

Vila (B3G/B4G): cca 80 m2, soukromý bazén, samostatná ložnice, jinak jako B2F.

Prezidenská suite (B2B): cca 92 m2, soukromý bazén, stejné vybavení jako B2A.polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů (pouze pro pokoje B2F, B2A, B2B, B2G-B4G). Při rezervaci all inclusive (všechny typy pokojů) navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Snacky (sendviče, různé druhy koláčů, pizza) od 10.30 do 12.30 h, od 14.00 do 18.00 h a od 22.00 do 23.00 h. Káva a čaj od 16.00 do 17.00 h. Zmrzlina od 14.00 do 18.00 h. Tematické večery. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h.

zdarma: fitness, stolní tenis a aqua aerobic. Animační program.

Za poplatek
tenis.

WiFi zdarma v okolí bazénů.

Za poplatek
vířivka a wellness.

hlídaní dětí (za poplatek), samostatný dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, malý vodní park se 2 skluzavkami, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

polopenze je rezervovatelná pouze v pokojích B2F, B2A, B2B, B2G; pro cesty od ledna 2018 je zavedena pro povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lambi

Hotel Pelagos Suites není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lambi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Lambi: Aeolos Beach, Apollon, Apollon Windmill Hotel (Ex Boheme), Aqua Blu Boutique Hotel & Spa, Atlantis, Blue Lagoon Resort, Captain Pavlos, Cosmopolitan, Diamond Deluxe, Gaia Garden, Laura, Leonidas, Nefeli, Rena.