Hotel Casa Cook Kos, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 22.365 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! Vhodně pro páry. WiFi zdarma.

klidná,malé letovisko Marmari cca 4 km. Hlavní město kos cca 15 km. Letiště cca 13 km.

přímo na vlastní písečné pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži za poplatek.

v roce 2017 otevřený hotel s celkem 100 moderními pokoji a suitami. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary a obchod. V zahradě se nachází bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C): cca 32 m2, výběr polštářů (za poplatek), minibar, klimatizace, trezor, kávovar, pantofle, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén a terasa na stranu zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A2G): ve vyšších patrech, terasa s výhledem na moře, jinak jako A2C. Junior suite (A2D/A3D): cca 45 m2, prostornější, posezení, terasa s výhledem na bazén, sdílený bazén, jinak jako A2C. Suite (A2E/A3E): cca 65 m2, vana a sprcha, ložnice a obývací pokoj, soukromý bazén, posezení, terasa s bočním výhledem na moře, jinak jako A2C. Vila suite (A2F/A3F): cca 100 m2, 2 ložnice a obývací pokoj, soukromý bazén, venkovní sprcha, play station, posezení, terasa s výhledem na moře, jinak jako A2C.

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s možností výběru a-la-carte. Při rezervaci polopenze večeře formou menu, a-la-carte nabízí řecké delikatesy, nebo formou bufetových stolů (dle obsazenosti hotelu).

zdarma: fitness.

Za poplatek
jóga.

WiFi zdarma v celém hotelu, také na pláži.

Za poplatek
hammam, spa s ošetřením a masážemi.

dětská židlička v restauraci.

služby delegáta: prostřednictvím connected service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie: 4,5.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Casa Cook Kos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Caravia Beach, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.