Hotel Casa Cook Kos, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 25.493 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce!
  • v roce 2017 nově otevřený hotel
  • hotel vhodný pro páry


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! V roce 2017 nově otevřený hotel. Vhodné pro páry.klidná,malé letovisko Marmari cca 4 km. Hlavní město kos cca 15 km. Letiště cca 13 km.

přímo na vlastní písečné pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

v roce 2017 otevřený hotel s celkem 100 moderními pokoji a suitami. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary a obchod. V zahradě se nachází bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A): cca 32 m2, výběr polštářů (za poplatek), minibar (za poplatek), klimatizace, trezor, espresso kávovar, pantofle, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén a terasa na stranu zahrady.

Bungalovy (C1B/C2B): cca 32 m2, pokoje v samostatné budově, jinak jako C2A.

Dvoulůžkové pokoje (C1C/C2C): cca 32 m2, ve vyšších patrech, střešní terasa s výhledem na moře, jinak jako C2A.

Junior suite (C1D/C2D/C3D): cca 45 m2, prostornější, posezení, terasa, sdílený bazén, jinak jako C2A.

Suite (C1E/C2E/C3E): cca 65 m2, vana a sprcha, ložnice a obývací pokoj, soukromý bazén, posezení, terasa s bočním výhledem na moře, jinak jako C2A

Vila suite (C2F/C3F/C4F/C5F): cca 100 m2, 2 ložnice a obývací pokoj, soukromý bazén, venkovní sprcha, play station, posezení, terasa s výhledem na moře, jinak jako C2A.snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s možností výběru a-la-carte. Při rezervaci polopenze večeře formou menu (denně výběr ze 4 předkrmů, 4 salátů, 4 hlavních jídel a 4 dezertů).

zdarma: fitness (služby trenéra za poplatek).

Za poplatek
jóga.

WiFi zdarma v celém hotelu, také na pláži.

Za poplatek
hammam, spa s ošetřením a masážemi.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie: 4,5.

hotel pouze pro dospělé - rezervace od 14 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Casa Cook Kos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Caravia Beach, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.