Hotel Holiday Village Kos By Atlantica, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 20.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení

Hotel Holiday Village Kos By Atlantica - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Na klidném místě cca 1 km od střediska Marmari s obchody, tavernami a bary. Město Kos 15 km, Tigaki 5 km.

Vybavení hotelu:
Hotelový komplex v několikabbudovách v krásné zahradě. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 `a la carte restaurace (řecká,americká a italská), bary, minimarket, wellness centrum. Venku 4 bazény (relaxační, rodinný – vyhřívaný pouze v květnu a říjnu, s vodními atrakcemi) a 3 dětské oddělené části bazénů, terasa s lehátkya slunečníky, osušky oproti kauci, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, minilednička, rychlovarná konvice, balkonnebo terasa. DRR: viz DR, 1 prostornější místnost (25 m2), pro děti patrová postel.

Zábava:
Denní i večerní animační program, živá hudba, vystoupení.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo u písečné pláže, oddělené pouze klidnou místní komunikací. Lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Pro děti:
Zdarma: tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, hřiště na fotbal, aerobik, fitness, aquaaerobik. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Tři dětské oddělené části bazénů, jeden se skluzavkami a vodními atrakcemi (dle věku a výšky), hřiště, dětské menu, dětská postýlka zdarma.

Přístup na Internet:
Sauna, pára, masáže, řada relaxačních procedur, salon krásy

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00–10.30 hod.) Oběd formou bufetu v hlavní restauraci (12.30–15.00 hod.) Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18.30–21.30 hod.) 1× za pobyt možnost večeře v americké a v řecké `a la carte restauraci (nutná rezervace) Lehký snack (10.30–17.30 hod.) Odpolední káva, čaj, zákusky (16.30–17.30 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.) Bar na pláži (10.00–17.00 hod.)
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotelový areál Holiday Village Kos by Atlantica s nádhernou zahradou a palmami se nachází v letovisku Marmari, asi 1 kilometr od jeho centra. Od přímého vstupu na pěknou písečnou pláž ho dělí málo frekventovaná místní komunikace. Hlavní město Kos je v dosahu 15 kilometrů, spojení zajišťuje místní autobusová doprava.

Popis hotelu
Hotel nabízí skvělé podmínky pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií, které vyhledávají aktivní dovolenou. Hotel byl oceněn Holiday Check Quality Selection 2013.

Pláž & Bazény
tři velké sladkovodní bazény, z toho jeden vyhřívaný, lehátka, slunečníky u bazénů i na pláži bez poplatku, plážové osušky oproti malému depozitu, tři dětské bazény, doplněné skluzavkami

Vybavení hotelu
hlavní restaurace, italská, americká a à la carte restaurace, bar u bazénu a na pláži, televizní místnost, minimarket, klenotnictví

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, malá lednička, servis pro přípravu kávy a čaje po příletu, trezor, balkón nebo terasa, hotel nabízí i rodinné pokoje pro 4 osoby

Stravování
all inclusive

Program all inclusive zahrnuje
snídaně formou bufetu v hlavní restauraci od 7.00 do 10.30 hodin,obědy formou bufetu v hlavní restauraci od 12.30 do 14.30 hodin,večeře formou bufetu v hlavní restauraci od 18.30 do 21.30 hodin,večeře v řecké restauraci s grill restauraci od 19.30 do 21.30 hodin (jednou za pobyt zdarma, nutná rezervace předem),večeře v americké restauraci od 19.00 do 21.30 hodin (jednou za pobyt zdarma, nutná rezervace předem),večeře v italské restauraci od 19.30 do 21.30 hodin (jednou za pobyt zdarma, nutná rezervace předem),snacky a sendviče ve snack baru a v baru na pláži od 10.00 do 18.00 hodin,občerstvení během dne v americké restauraci od 10.30 do 17.30 hodin,občerstvení v baru na pláži od 10.00 do 18.00 hodin,bar u bazénu otevřen od 10:00 do 18:00 hodin, hlavní bar a bar pro dospělé otevřen od 18.00 do 24.00 hodin,neomezené množství nealkoholických nápojů, točeného piva, stolního vína ( červené, bílé, růžové), místních alkoholických nápojů v barech, i čaje a kávy

Sport & zábava
vodní sporty na pláži, animační tým připravuje denní a večerní programy pro děti i dospělé

Sport & zábava all inclusive
tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště na minifotbal, lukostřelba, šipky, boccia, posilovna,

Aktivity pro děti a juniory
dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště

Internetové připojení
wifi připojení zdarma

Relaxace & Wellness
wellness centrum

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Interier 25 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou dalšího lůžka, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi připojení, malá lednička, servis pro přípravu kávy a čaje po příletu, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady Interier 25 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s palandou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi připojení, malá lednička, servis pro přípravu kávy a čaje po příletu, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě, 2 dospělé osoby a 2 děti.Rodinný pokoj výhled do zahrady Interiér 30 m², klimatizované pokoje s manželskou postelí a dvěma jednolůžkovými postelemi jsou rozdělené posuvnými dveřmi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi připojení, malá lednička, servis pro přípravu kávy a čaje po příletu, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby a 1 dítě.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg, letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 9%
(při úhradě 100 % z ceny zájezdu do 8.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Holiday Village Kos By Atlantica není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.