Hotel Magic Life Atlantica Marmari Palace, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
hotel se nachází cca 1 km od střediska Marmari, 5 km od střediska Tigaki a cca 15 km od letiště

Vybavení
hlavní budova s přilehlými dvoupatrovými budovami a recepcí. Dále najdeme v resortu hlavní restauraci, 2 restaurace a la carte, bary, disko bar, kavárnu, 2 relaxační bazény, plavecký bazén, terasy na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Internetový koutek za poplatek, WiFi u recepce zdarma.

Pláž
dlouhá písečná pláž oddělená od hotelu jen příjezdovou komunikací. Samozřejmostí jsou lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma, bar a sprcha.

Zábava a sport
4 tenisové kurty, stolní tenis, horská kola, minifotbal, plážový volejbal, vodní pólo, aerobik, aqua-aerobik, sauna a masáže, dětský bazén, dětské hřiště, živá hudba, diskotéky a denní a večerní animační programy

Stravování
All Inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přes den lehké snacky. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby během celého dne.

Vybavení pokojů
dvoulůžkové pokoje umístěné v bungalovech jsou vybaveny koupelnou/WC s vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, TV/sat., trezorem (za poplatek), miniledničkou, telefonem a balkonem či terasou

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Magic Life Atlantica Marmari Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Bouradanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.