Hotel Nina Beach, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 36%

Vybavení

Hotel Nina Beach - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha objektu:
V klidném prostředí cca 800 m od centra Marmari s bary, tavernami a obchůdky.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace a TV koutek. V zahradě bazén, dětské brouzdaliště a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů:
DR/DRP: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, telefon, TV/sat., lednička, balkon nebo terasa. FR: viz DR, 1 místnost, palandy pro děti, v přízemí.

Zábava:
Řecký večer (občas).

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž vzdálená cca 600 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: tenis, stolní tenis, minigolf, lukostřelba, šipky, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště a dětský koutek. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Poloha:
Rodinný hotel leží v klidném prostředí cca 800 m od centra Marmari.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace a televizní koutek. V udržované zahradě se nachází bazén, dětské brouzdaliště a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje:
Pokoje mají koupelnu se sprchou/ WC, centrální klimatizaci, TV/sat, telefon, rádio, ledničku a balkon nebo terasu.
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! Menší hotel, oblíbený u stálých klientů, v klidném prostředí.

hotel se nachází v krásném letovisku Marmari. Dlouhá písečná pláž je vzdálená cca 500 m, do centra městečka je to přibližně 1,5 km. Pár kroků od hotelu je zastávka autobusu a také možnosti pro nákupy. Okolí hotelu je klidné.

zavedený hotel disponuje 85 pokoji na 2 podlažích a nabízí příjemnou vstupní halu s recepcí s trezory k pronajmutí, společenskou místnost se satelitní TV, internetový koutek (za poplatek), výtah a restauraci. V krásné zahradě naleznete sladkovodní bazén, opalovací terasu s lehátky a slunečníky, které jsou zde zdarma, na pláži za poplatek. Bar u bazénu.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): přátelsky zařízené s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, chladničkou, klimatizací (od 15. 07. do 31.08 zdarma) a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako pokoje 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2B/3B): 1 prostorná místnost s dvoulůžkem a palandou. Sprcha, WC, fén, telefon, chladnička, klimatizace (od 15.07 do 31.08), terasa. Do všech typů pokojů možnost pronajmutí satelitní TV.

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

tenisový kurt s tvrdým povrchem (vybavení za poplatek), stolní tenis, šipky.

Za poplatek
biliár, minigolf, stolní fotbal.

1x za 14 dnů řecký večer.

Dětské hřiště. Samostatný dětský bazén.

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Nina Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Bouradanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.