Hotel Pily Bay & Garden, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 10.173 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Oblíbený hotel u českých klientů. V klidné části letoviska Marmari. 1x týdně řecký hudba.

možnosti pro nakupování a bary cca 100 m. Centrum města cca 350 m. Do města Kos se dostanete linkovým autobusem (zastávka asi 100 m). Transfer z letiště cca 45 min.

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouze 350 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

velmi oblíbený hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Celková ubytovací kapacita skýtá 212 pokojů. Recepce s trezory k pronajmutí, společenská místnost s TV, restaurace, bar s terasou a výhledem na bazén. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény se samostatným bazénem pro děti. Opalovací terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Nechybí ani bar u bazénu.

dvoulůžkové pokoje (2B/3B): stylově zařízené s vanou, WC, telefonem, satelitní TV, chladničkou, klimatizací (15. 6.–15. 9. ) a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S/3S) se stejným vybavením jako pokoje 2B/3B. Jednolůžkové pokoje (1A): bez balkonu a terasy, jinak jako 2B/3B. Rodinné pokoje (2G/3G): 1 místnost, sprcha nebo vana, stejné vybavení jako 2B/3B, navíc palanda nebo 3 samostatná lůžka.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

stolní tenis, fitness, biliár, tenis, minigolf, basketbal a plážový volejbal.

1x týdně řecká hudba.

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

B.

Visa, MasterCard.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:30 h. Od 16:00 do 17:00 h. káva, koláče a zmrzlina.

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Pily Bay & Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Caravia Beach, Casa Cook Kos, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village.