Hotel Pily Bay & Garden, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 12.122 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Oblíbený hotel u českých klientů. V klidné části letoviska Marmari. 1x týdně řecký hudba.

možnosti pro nakupování a bary cca 100 m. Centrum města cca 350 m. Do města Kos se dostanete linkovým autobusem (zastávka asi 100 m). Transfer z letiště cca 45 min.

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouze 350 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

velmi oblíbený hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Celková ubytovací kapacita skýtá 212 pokojů. Recepce s trezory k pronajmutí, společenská místnost s TV, restaurace, bar s terasou a výhledem na bazén. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény se samostatným bazénem pro děti. Opalovací terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Nechybí ani bar u bazénu.

dvoulůžkové pokoje (2B/3B): stylově zařízené s vanou, WC, telefonem, satelitní TV, chladničkou, klimatizací (15. 6.–15. 9. ) a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S/3S) se stejným vybavením jako pokoje 2B/3B. Jednolůžkové pokoje (1A): bez balkonu a terasy, jinak jako 2B/3B. Rodinné pokoje (2G/3G): 1 místnost, sprcha nebo vana, stejné vybavení jako 2B/3B, navíc palanda nebo 3 samostatná lůžka.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

stolní tenis, fitness, biliár, tenis, minigolf, basketbal a plážový volejbal.

1x týdně řecká hudba.

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

B.

Visa, MasterCard.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:30 h. Od 16:00 do 17:00 h. káva, koláče a zmrzlina.

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Pily Bay & Garden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Bouradanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village, Venos.