Hotel Roselands, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 11.124 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Roselands - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace

Poloha

Nejbližší restaurace, bary a nákupnímožnosti cca 600 m
Letiště Kos cca 9 km

Pláž

Písčitá pláž je cca 600 m od hotelu
Pozvolný vstup do moře
Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou za poplatek

Ubytování

Standardní pokoj
Klimatizace (v provozu od 15.5.– 15. 10., za poplatek cca 3 EUR/den)
Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
Telefon, TV
Minilednička zdarma
Balkon
Dětská postýlka na vyžádání zdarma (v případě maximální obsazenosti pokoje není možné poskytnout dětskou postýlku ani za poplatek)

Popis

Recepce, směnárna
Restaurace, bar
Bezpečnostní schránka
Venkovní bazény pro dospělé a bazén pro děti
Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma

Internet

Wi-Fi v lobby zdarma
Internetový koutek za poplatek

Sport a zábava

Zdarma: dětské hřiště, plážový volejbal, stolní tenis (míček na stolní tenis je za poplatek)
Za poplatek: kulečník, vodní sporty na pláži

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou jednoduššího bufetu, snack během dne, neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (11.00–23.00)

WWW stránky hotelu
www.roselandshotel.gr
Poloha:
V letovisku Marmari, nedaleko centra s obchůdky a restauracemi, se rozprostírá komplex Roselands. Skládá se z několika vilek v krásné zahradě a svým hostům nabízí pěkný bazén, sluneční terasu, restauraci a barový servis. Na pláž lze dojít příjemnou procházkou nebo využít hotelový minibus. POLOHA HOTELU: centrum Marmari cca 600 m, hlavní město Kos cca 13 km, letiště cca 9 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, směnárna, TV místnost, bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek), internet (za poplatek), hlavní restaurace, lobby bar, pool/snack bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), sluneční terasa, dětské hřiště, občasné zábavné večery

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, klimatizace (za poplatek), lednička, TV/ SAT, telefon, balkón nebo terasa
Poloha objektu
příjemný hotelový areál posazený do udržované zahrady, obklopený poli a pastvinami, se nachází na okraji klidného střediska Marmari. Zastávka autobusu do hlavního města je cca 250 m od hotelu (jízdenka vyjde na cca 2€/osoba). Nejbližší supermarket FANI (otevřený obvykle v hlavní sezóně denně od 08:30 do 24:00) je cca 300 m po asfaltové cestě směrem k moři. Velký obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sorti-mentu je otevřen od pondělí do soboty od cca 08:30 do 20:30 hodin, též cestou na pláž, cca 550 m. Pro mi-lovníky koní je cca 15 minut od hotelu možnost jízdy na koni (cca 25€/hodina, cca 18€/30 minut, cca 10€/15 minut pro začátečníky). Cesta taxíkem do hlavního města vychází na cca 22€, do vesničky Zia - cca 20€, do vodního parku - cca 15€, do Kefalosu - cca 36€, do Kardameni - cca 24€. Nejbližší lékárna je ve vesničce Zipari (cca 2 km). Doporučujeme pronajmout si auto a objet celý ostrov.

Popis objektu
areál je tvořen celkem pěti dvou až třípodlažními budovami s celkovou kapacitou 109 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, obvykle pevného lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na hory, pastviny, letovisko a bazén. Klimatizace (za poplatek cca 3€/den), trezor na recepci za poplatek (cca 10€/týden a cca 15€/11-12 dnů). Jednolůžkové pokoje mají obvykle jen výhled do zahrady. Dět-ská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce, vstupní hala, trezorové schránky, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za popla-tek cca 4€/hodina), výtah (jen ve dvou budovách), malá knihovnička, vnitřní restaurace s venkovním poseze-ním na zastřešené terase, bar, snackbar a kavárna u bazénu. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za popla-tek (cca 7€/týden). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování
formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE. Snídaně a večeře formou švédského stolu

Program all inclusive
ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:
O přesném rozsahu all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. U obědů a večeří bývá sezónní ovoce nebo kompot, u večeří navíc obvykle též sladkost
Během obědů a večeří neomezená konzumace místního bílého a červeného vína, točeného piva a nealkoho-lických nápojů z postmixu
Lehké občerstvení od 11:00-13:00 a 15:00-18:30 - obvykle sandwich, studená pita, studená pizza nebo může být tzatziki, sýrový krémový salát, sezónní ovoce - dle nabídky hotelu
Neomezenou konzumaci místních nealkoholických nápojů (filtrovaná káva, čaj a nápoje z postmixu) a míst-ních alkoholických nápojů (víno, točené pivo, ouzo, brandy) od 11:00-23:00
Hotel zajišťuje obvykle jednoduché balíčky místo oběda (v případě klientovi nepřítomnosti na hotelu)

Sport a zábava
bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek s houpačkami, hřiště na volejbal (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní tenis (zdarma). Hotel zprostředkovává půjčení kol, moto-rek, aut a masérské služby (za poplatek). Vodní sporty na pláži jsou možné před hotelem Caravia Beach (cca 800 m - kruhy - cca 15€, banán - cca 12€, šlapadla - cca 15€/hodina, kánoe - cca 7€/hodina, surf - cca 15€/hodina, katamarán - cca 27€/hodina) nebo před hotelem Marmari Beach (kánoe - cca 5€/hodina, katama-rán - cca 30€/hodina, cca 60€/3 hodiny). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 5-7€/set/den).

Výhody
ochotný personál,

Poloha a popis:
Rodinný hotel je postavený v pěkné lokalitě. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete různé obchůdky, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro méně náročnou klientelu, která vyhledává spíše menší a klidnější hotel za výhodnou cenu s all inclusive.

Vybavení hotelu:
Hotel Roseland se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov a svým hostům nabízí zahradu, vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, bezpečnostní schránky a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Vybavení pokoje:
Vybavení pokojů je koupelna se sprchou a WC, telefon, TV/sat, chladnička, fén, klimatizace, sejf( za poplatek), balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Klimatizace 4 euro na den. Jednolůžkový pokoj je na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 600 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací.

Pro děti:
Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti. Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:
Stolní tenis, plážový volejbal, kulečník (za poplatek).

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha objektu:
Komplex leží cca 600 m od centra malého střediska Marmari s bary, tavernami a obchůdky. Hlavní město ostrova Kos  cca 14 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, restaurace, sbnack bar. V zahardě bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, TV/sat., telefon, individuální klimatizace na vyžádání (za poplatek,), minilednička, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 600 m od hotelu. Lehátka s slunečníky za poplatek. Možnost využití bezplateného busu hotelovým busem (8x denně).

Pro děti:
Zdarma: hřiště na volejbal

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.00–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–21.00 hod.) Lehké občerstvení během dne Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (do 22.30 hod.)
Velmi oblíbený hotel u českých klientů. V blízkosti restaurace a bary.

hotel leží v pěkné lokalitě, cca 700 metrů od pláže, město Kos je vzdáleno asi 13 kilometrů. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete různé obchůdky, restaurace, bary a také autobusovou zastávku.

rodinně vedený hotel nabízí celkem 109 pokojů, recepci s trezory k pronajmutí, wi-fi v lobby zdarma, místnost s TV, internetový koutek, restauraci a bar. V rozlehlém venkovním areálu je Vám k dispozici sladkovodní bazén se slunečníky a lehátky zdarma a bar u bazénu.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): s klimatizací (za poplatek, 3€/den), telefonem, satelitní TV, chladničkou, fénem, koupelnou se sprchovým koutem, WC a balkonem. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

samostatný dětský bazén a hřiště.

telefonický kontakt.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 11:00 do 13:00 h. a od 15:00 do 18:30 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na baru od 11:00 hod. do 23:00.
Pláž
cca 600 m od pláže

Poloha
hotel se nachází v letovisku Marmari, 300 m od nejbližších obchodů a barů, 13 km od hlavního města Kos a 9 km od letiště. Od hotelu jezdí mini bus na pláž. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, směnárna, trezory, půjčovna aut, motorek a kol, internet, mini knihovna, společenská místnost se SAT TV, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, stolní tenis, kulečník.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem a trezorem.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, stolní tenis, kulečník.

Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (10:00 – 13:00 a 15:00 – 18:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 23:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Roselands není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Caravia Beach, Casa Cook Kos, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Sandy Beach, Stella Maris, Summer Village.