Hotel Stella Maris, Marmari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Marmari

Strava Bez stravy, All inclusive

Ceny za osobu od 8.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Stella Maris - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha objektu:
V blízkosti pláže a centra střediska Marmari, 15 km od hlavního města ostrova.

Vybavení hotelu:
Recepce, místnost s TV/sat. a taverna. K venkovnímu vybavení patří hotelová zahrada s bazénem, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, TV/sat., trezor za poplatek, lednička, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. ST: viz DR, kuchyňský kout (omezené vybavení). FR: viz DR, jedna prostornější místnost.

Zábava:
V centru střediska Marmari taverny, obchůdky.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Přímo u dlouhé písečné pláže se světlým pískem, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště.
Poloha objektu:
V blízkosti pláže a centra střediska Marmari, 15 km od hlavního města ostrova.

Vybavení hotelu:
Recepce, místnost s TV/sat. a taverna. K venkovnímu vybavení patří hotelová zahrada s bazénem, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRP: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, TV/sat., trezor za poplatek, lednička, balkon nebo terasa.

Zábava:
V centru střediska Marmari taverny, obchůdky.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Přímo u dlouhé písečné pláže se světlým pískem, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště.
Středisko:
Marmari

Poloha:
Tento příjemný hotelový komplex skládající se z několika budov v hlavní části a vedlejší budovy se nachází v klidném středisku Marmari v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Cca 50m od hotelu zastávka veřejné dopravy.

Vybavení hotelu:
Recepce, 2 bary, restaurace, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, WiFi u recepce zdarma, internetový koutek za poplatek.

Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje situované v hlavní části jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, SAT TV, telefonem, fénem, klimatizací (za poplatek), ledničkou (minibar za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkónem nebo terasou. Výhled na moře za příplatek. Dvoulůžková studia mají navíc kuchyňský kout.

Stravování:
Polopenze formou bufetu. Za úhradu možno na místě zakoupit a la carte obědy v hotelové restauraci, snacky a nápoje na baru u bazénu a večerní drinky v lobby baru.

Sport a zábava:
Plážový volejbal. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Pláž:
Písečná pláž se nachází cca 20m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu
Letiště Kos cca 12 km

Pláž

Písčitá pláž je cca 20 m od hotelu
Pozvolný vstup do moře
Lehátka a slunečníky jsou za poplatek

Ubytování

Standardní pokoj
Klimatizace
Koupelna se sprchou nebo vanou, WC
Telefon, SAT-TV
Bezpečnostní schránka za poplatek cca 10 EUR/týden
Minilednička zdarma, minibar za poplatek
Terasa
Dětská postýlka na vyžádání zdarma
Pokoj Eco
Je ve vedlejších budovách, které jsou umístěny ve vzdálenosti cca 50 m od hlavní budovy
Studio je vybavené stejně jako standardní pokoj
Má navíc kuchyňský koutek
Rodinný pokoj
Je prostornější
Pouze na vyžádání

Popis

Recepce, směnárna
Restaurace, bar, kavárna
Venkovní bazény pro dospělé s oddělenou částí pro děti
Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma

Internet

Wi-Fi v lobby zdarma

Sport a zábava

Zdarma: plážový volejbal, volejbal
Za poplatek: vodní sporty na pláži

Stravování

Polopenze formou bufetu

WWW stránky hotelu
www.stellamaris.gr
Poloha a popis:
Stella Maris Clever jsou 3* hotelové pokoje hned vedle od oblíbeného hotelu Marebello Beach 3*. Tento hotelový komplex se skládá ze dvou budov a je umístěna poblíž centra letovisku Marmari ve vzdálenosti cca 20m od písečné pláže. Hotel není umístěn v rezidenční oblasti, díky čemuž zaručuje klidné prostředí pro hotelové klienty. Hotelový komplex o kapacitě 28 komfortních pokojů, se svojí tradiční architekturou, poloze na konci slepé silnice a modernizovaným vybavením dotváří hřejivou, přátelskou i poklidnou atmosféru. Tento hotel zároveň prošel rozsáhlou renovací. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Nedaleko hotelu leží zastávka autobusu, kde jezdí linky do Tigali, Zapari a Kos. Letiště je vzdáleno cca 12 km a hlavní město Kos 15 km. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech, studiích či hotelových pokojích v blízkosti hotelu vyšší kategorie, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Marebello Beach 3*, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Vybavení hotelu:
V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, směnárna, půjčovna kol či aut, wifi v lobby hotelu (zdarma).

Vybavení pokoje:
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, individuální klimatizací (za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Hotelový komplex leží přímo na krásné písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Možno využít hotelových lehátek a slunečníků ( za poplatek ) i vodní sporty (za poplatek).

Sport a zábava:
Centrum vodních sportů, plážový volejbal.

Služby v ceně:
Ubytování, strava dle programu, transfer.

Služby za poplatek:
Vodní sporty na pláži, trezor, lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Služby v hotelu Marebello Beach jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Popis ubytování:
Na severu Kosu, kde je soustředěna většina nejlepších písečných pláží ostrova, v letovisku Marmari, přímo na jedné z nich, stojí oblíbený hotel Stella Maris. Jeho budovy jsou postaveny kolem bazénu atypického tvaru. Některé pokoje mají přímý výhled na moře, ostatní směřují do okolí a k pohoří ostrova. Hned vedle hotelu se nachazí jedna z nejpopulárnějších taveren letoviska Marmari, která patří hotelu a večeře vám budou podávány přimo zde. Jelikož je severní pobřeží Kosu rovinaté, doporučujeme vypůjčit si kolo a prozkoumavat okolí tímto způsobem. Pro ty, kteří na dovolené preferují hotel s polopenzí, je Stella Maris skvělá volba!

Kapacita:
98 pokojů

Pláž:
dlouhá písečná, necelých 20 m

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • restaurace / taverna, ve které se podávají snídaně a večeře, cca 50 m od recepce • lobby bar • bar u bazénu • WiFi ve společných prostorách zdarma • bazén pro dospělé • dětský bazén • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek • plážový volejbal • dětské hřiště • vodní sporty na pláži a centrum windsurfingu (za poplatek)

Ubytování / Vybavení:
standardní pokoje v původní budově pro 2-3 osoby s výhledem na moře, případně do zahrady (3. postel pohovka) • klimatizace • minilednička • koupelna (sprcha / vana, WC) • trezor (za poplatek) • telefon • TV • dětská postýlka na vyžádání zdarma • WiFi zdarma • balkon / terasa s výhledem na moře

Stravování:
polopenze formou bufetu v blízké taverně, která je otevřená i pro veřejnost

www:
www.stellamaris.gr

Cena zahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – KOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v letovisku Marmari

Hotel Stella Maris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Marmari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Marmari: Aslanis Village, Bouradanis Village, Caravia Beach, Casa Cook Kos, Esperia, Giakalis, Grecotel Royal Park, Hermes, Holiday Village Kos By Atlantica, Marabello Beach Resort, Nina Beach, Pily Bay & Garden, Pyli Bay, Roselands, Sandy Beach, Summer Village, Venos.