Hotel Gaia Royal Village, Mastichari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Mastichari

Strava Snídaně, All inclusive

Ceny za osobu od 15.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Klidná poloha cca 3 km od vesničky Mastichari s obchůdky, bary a restauracemi. Zastávka linkového autobusu do města Kos cca 500 m od hotelu. Nejbližší lékárna v Mastichari, nemocnice ve městě Kos. Vodní svět – aquapark Lido Water Park – poblíž Mastichari.

Vybavení hotelu:
Areál s hlavní budovou a bungalovy ve stylu vesničky na ploše 70 000 m2. V hlavní budově vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), lobby bar, restaurace s terasou, 2 snack bary, malý obchod, konferenční místnost, 3 bazény s oddělenou částí pro děti a menší skluzavkou s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: v bungalovech, koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., individuální klimatizace, telefon, hudební kanál, minilednička, terasa nebo balkon. Dvoulůžkové pokoje pro rodinu 2 + 2 s palandou. Velikost pokoje 20 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. FR: viz DR, ložnice jako samostatná oddělená místnost. Velikost pokoje 42 m2. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). FRSV: viz FR, výhled na moře. FRP: viz FR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Dle polohy pokoje vzdálenost 50–250 m. Bar na pláži za poplatek. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenisový kurt s pevným povrchem, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness. Za poplatek: biliár, elektronické hry, masáže.

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–09.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.00 hod.) Odpoledne káva, čaj a zákusek (16.00–17.00 hod.) Zmrzlina pro děti (11.00–17.00 hod.) Snack – lehké občerstvení během dne (11.00–16.00 hod.) Vybrané národní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.)
Středisko:
Mastichari

Poloha:
Rozlehlý hotelový komplex situovaný na travnatém pozemku na břehu moře asi 5 km od vesničky Mastichari, v níž jsou obchody, bary a taverny. Je tvořen třemi soubory jedno a dvoupatrových pavilonů, které vždy obklopují centrálně umístěný bazén. Spojení do metropole ostrova autobusem, zastávka asi 500 m daleko.

Vybavení:
Centrální budova s restaurací, barem a TV místností. Tři bazény s dětskými sekcemi, lehátka a slunečníky u bazénů, dva bary u bazénů, bar na pláži, internet (za popl.), trezor na recepci (za popl.), dětský klub.

Sport a zábava:
Plážový volejbal, multifunkční hřiště, tenis, stolní tenis, kulečník (za popl.), vodní sporty na pláži, animace. V období od poloviny června do poloviny září bude v hotelu otevřen Dětský klub s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu , nebo na www.cedok.cz.

Ubytování:
K dispozici jsou: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Prostorný rodinný apartmán až pro 5 osob s oddělenou ložnicí se dvěma lůžky a obývacím pokojem s dalšími dvěma lůžky a možností přistýlky (3+2), pro rezervaci musí být zadán počet osob 3 - minimální obsazenost. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna; vana/sprchový kout; WC, fén); klimatizaci, TV SAT; s balkonem nebo terasou.

Stravování:
All inclusive zahrnující plnou penzi, celodenní občerstvení, nealkoholické a tuzemské alkoholické nápoje, tenis, stolní tenis, použití multifunkčního hřiště a plážový volejbal.

Pláž:
Písčitá pláž s oblázkovými úseky přímo navazuje na hotelový areál. V závislosti na konkrétní poloze jednotlivých pavilonů je od ubytování vzdálena od 100 do 500 m. Lehátka, slunečníky a občerstvení na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- výhodná cena all inclusive - klidné přírodní prostředí v zeleni - All inclusive pro dítě zdarma - dětský klub Scooby-Doo!

Informace:
Rodinný apartmán - musí být obsazena všechna tři pevná lůžka nejprve ( minimální obsazenost 3 osoby). Pro možnost obsazení 2 osobami u tohoto typu pokoje, žádejte cenu u Tour operátora.

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc
Poloha:
Hotelový komplex se nachází v klidné části letoviska Mastichari nedaleko krásné písečné pláže. Areál složený z hlavní budovy a několika bungalovů v zahradě doplňují tři bazény s částí pro děti. Hostům je k dispozici také restaurace a několik hotelových barů. Doporučujeme klientům všech kategorií a rodinám s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska cca 5 km, autobusová zastávka cca 500 m, hlavní město cca 22 km, letiště cca 9 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV koutek, restaurace, lobby bar, 2 pool/snack bary, tři bazény, 3 dětské bazény (lehátka a slunečníky zdarma), miniclub, zábavné večery, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulužkové pokoje s možností pristýlky, vlastní koupelna, WC, fén, kuchyňský kout, radio, telefon, balkon nebo terasa
Poloha objektu
rozlehlý hotelový areál posazený do pěkné vzrostlé zahrady byl postaven ve stylu ostrovní vesničky a nachází se v klidné odlehlejší části mezi letovisky Mastichari a Marmari. Komplex tvoří hlavní budova a několik vedlejších dvoupatro-vých pavilonů, které se nacházejí u bazénu v zahradě. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města a vychutnat si volnost pohybu. Letovisko Mastichari je vzdáleno cca 5 km, letovisko Mar-mari je ve vzdálenosti cca 6 km. Zde jsou možnosti nákupů i zábavy. Hotel je součástí řetězce Gaia. Autobusová za-stávka je od hotelu cca 800 m, spojení je jak do nejbližšího letoviska, tak do hlavního města ostrova. Cesta do hlavního města trvá necelých 30 minut. Cena za taxi do Kosu vychází na cca 26€, do Asklépionu - cca 27€, do vesničky Zia - cca 24€, na letiště - cca 22€, do vodního parku Lido - cca 4€ a do Kardameny - cca 21€/jedna cesta.

Popis objektu
v rozlehlém areálu se nachází 284 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a prostorné rodinné pokoje typu comfort pro 3-5 osob, které tvoří 2 ložnice - každá s klimatizací, v jedné z nich je další lůžko pro pátou osobu + případ-ně ještě dětská postýlka. Ceny za tyto rodinné pokoje Vám rádi sdělíme na vyžádání. Dále hotel nabízí standardní po-koje pro rodiny až pro 5 osob s výhledem na bazén nebo vnitrozemí - viz ceny na našem webu). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, vnitrozemí nebo na moře. Některé přízemní pokoje mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání (mají pouze sprchový kout). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce, prostorná vstupní hala s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek (cca 1€/hodina), vnitřní bar a kavárna, venkovní bary, bar na pláži (konzumace zde není součástí all inclusive), vnitřní a ven-kovní restaurace, venkovní disko pro děti, konferenční sál (až pro 300 účastníků), obchůdek se suvenýry/minimarket (v hlavní sezóně otevřen obvykle 09:00-22:00), velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž - za vratný depozit cca 10€/osoba + poplatek při výměně cca 1€/kus. Wifi ve společenských prostorách (za poplatek od cca 1-28€/ hodina - 2 týdny). Hotel akceptuje ubytování se psem max. do 5 kg.

Stravování
formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:
Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30, pro děti dětský bufet)
Lehké občerstvení formou teplých a studených snacků od 11:00-16:00
Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 11:00-17:00
Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva a další) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (domácí víno, točené pivo, ouzo, brandy, likéry a další) během dne do 23:00 hodin
Konzumace po 23:00 se hradí extra
Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami, oplatkami nebo sladkým pečivem od 16:00 - 17:00
Tenis (včetně vybavení), basketbal, volejbal, stolní tenis, fitcentrum a plážový volejbal
Pro děti: miniklub s bohatým programem pro děti od 4-12 (obvykle jen v německém jazyce, není organizováno hotelem, ale CK, které mají v hotelu smluvní kapacity), dětská hřiště a dětské bazény, dětské disko, dětské postýlky a vysoké židličky v restauraci
Animační programy během dne (v německém jazyce, neboť zde převažuje německá klientela) - hry, soutěže, kabaret, show apod.
Během večeří je požadováno společenské oblečení
V případě časnějšího odjezdu hotel zajistí kontinentální snídani od 05:30-07:30 hodin. Nutno předem nahlásit na recepci
V případě, že jsou hosté mimo hotel (účast na výletě), je možné zajistit balíček (jen obložený chléb, ovoce a balená voda), nutno nahlásit na recepci minimálně den předem do 20:00 s uvedením čísla pokoje)

Sport a zábava
2 bazény, 3 dětské bazény, 3 brouzdaliště, 3 dětská hřiště. Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži (za poplatek cca 5€/set/den). Tenis, boccia, šipky (zdarma), minigolf (cca 3€/hra), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra), volejbal, basketbal, plážový volejbal, fitcentrum (zdarma). Na pláži lze obvykle provozovat surf (za poplatek). Přes hotelovou recepci je možnost zajištění projížďky na koních/ponících - cca 35€/hodina. Vodní sporty lze provozovat před hotelem Neptun, cca 600 m (surf - cca 25€/hodina, kiting - cca 35€/hodina, katamarán - cca 49€/pro 5 osob s licencí), dále zde pronajímají horská kola - cca 16€/den, jízdní kolo - cca 11€/den.

Výhody
možnost vyžití pro děti

Poloha a popis:
Gaia Royal Hotel je velký resort ve stylu vesnice vyšší úrovně s hlavní budovou a několika dvoupatrovými bungalovy. Komplex o kapacitě 285 pokojů je umístěn v oblasti Mastichari, jen 100 metrů od dlouhé písečné pláže. Centrum Mastichari je vzdáleno 5km v němž je mnoho nákupních příležitostí, restaurací a taveren. V areálu jsou rozlehlé zahrady, 3 velké sladkovodní bazény, 3 bazény pro děti a 2 bary u bazénu. Komplex je vhodný pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří chtějí klidné okolí, blízko pláže a na dosah mít vše v areálu hotelu. Autobusová zastávka je vzdálena 500m, Aquapark Lido leží 1km daleko, letiště je vzdáleno 10 km a město Kos 16 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, trezor (za poplatek), internet pomocí modemu (za poplatek), televizní místnost, restaurace, bar, 2 snack bary, herní místnost, velké zahrady, 3 sladkovodní bazény, 3 dětské bazény, dětská hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, grilovací prostory, obchůdky, minimarket, masáže a půjčovna aut.

Vybavení pokoje:
V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, chladničkou, satelitní televizí, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje se skládají ze 2 místností a jsou vybaveny jako dvoulůžkové pokoje. Pokoje promo se mohou nacházet v nevýhodných částech hotelu. Jednolůžkové pokoje jsou na zpětné potvrzení.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž leží jen 100 metrů od hotelového komplexu. Na pláži jsou slunečníky a lehátka i vodní sporty za poplatek.

Pro děti:
3 dětské bazény, dětská hřiště, dětský miniklub.

Sport a zábava:
Tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, hřiště na basketbal a minifotbal, šipky, fitness centrum, masáže, kulečník (za poplatek), hotelem pořádané animační programy. Denní program jsou hry v bazénu, gymnastika a soutěže. Večerní program zahrnuje show a hudbu.

Služby za poplatek:
lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha
cca 100 m od nádherné písčité pláže (pozvolný vstup do vody), v klidném místě - cca 5 km od vesničky Mastichari s obchůdky, tavernami a přístavem, zastávka autobusu cca 500 m od hotelu, cca 2 km od aquaparku Lido Water Park.

Vybavení
vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary (v lobby a u bazénu), 3 venkovní bazény (slunečníky a lehátka - zdarma) - 2 pro dospělé a 1 pro děti, tenisový kurt (vč. možnosti zapůjčení vybavení - zdarma), volejbalové/basketbalové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, minimarket.

Ubytování
standardní 2lůžkové pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), klimatizací, SAT/TV, miniledničkou, balkonem/terasou; rodinné pokoje - stejné vybavení, dvě 2lůžkové ložnice.

Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů; 10.00-23.00 hod. rozlévané místní nápoje v místech a časech určených hotelem (nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, pivo, víno, ouzo, brandy); 11.00-16.00 hod. lehké občerstvení (variace teplého a studeného), 16.00-17.00 hod. káva a čaj + sladké; 11.00-17.00 hod. zmrzlina pro děti.Doporučení pořadatele
Velmi oblíbený hotelový komplex bungalovů zasazených v zahradě u krásné písčité pláže ve stylu prázdninové vesničky, skvělá volba nejen pro rodiny s dětmi.

Další ubytovací kapacity v letovisku Mastichari

Hotel Gaia Royal Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mastichari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Mastichari: Ammos Resort, Eurovillage Achilleas, Gaia Palace, Horizon Beach, Kouros Palace, Magic Life Marmari Palace, Mastichari Bay, Neptune Resort, Convetion Centre & Spa, Princess Of Kos.