Hotel Horizon, Mastichari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Mastichari

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace k cenám:
Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:
Mastichari

Poloha:
Hotelový areál situovaný malebně na pobřežním travnatém pahorku asi 2 km od vesničky Mastichari, v níž jsou obchody, bary a taverny. Je tvořen hlavní budovou a pavilony zasazenými do zeleně hotelové zahrady přímo na břehu moře.

Vybavení hotelu:
Restaurace, taverna, 2 bary, 2 bazény a 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky k dispozici), miniklub, dětské hřiště, konferenční místnost, televizní místnost, internetový koutek (za poplatek), WI-Fi na recepci zdarma, minimarket, obchod se suvenýry, kadeřník.

Pokoje:
Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, kabelovou TV, trezor, lednici, WIFI připojení, vysoušeč vlasů, terasu nebo balkon a vlastní příslušenství. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování:
Polopenze formou bufetu, možnost dokoupit plnou penzi.

Sport a zábava:
Plážový volejbal, tenis, stolní tenis, biliard, herna, malá kopaná, hřiště basketbal/volejbal, fitness, denní a večerní animační programy. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Pláž:
Pěkná písčitá pláž přímo před hotelem. Lehátka, slunečníky na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- příjemné prostředí hotelové zahrady - velmi pěkná pláž - kvalitní služby pro náročné - půjčovna jízdních kol

Další ubytovací kapacity v letovisku Mastichari

Hotel Horizon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mastichari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Mastichari: Ammos Resort, Eurovillage Achilleas, Gaia Palace, Gaia Royal Village, Horizon Beach, Kouros Palace, Magic Life Marmari Palace, Mastichari Bay, Neptune Resort, Convetion Centre & Spa, Princess Of Kos.