Hotel Palm Beach, Město Kos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 13.450 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Útulný rodinný hotel se nachází na předměstí hlavního města Kos u menší písčito-oblázkové zátoky. Exotický vzhled hotelu a zahrady s bazénem dotváří vzrostlé palmy. Obklopeni zelení a přátelskou atmosférou se budete cítit jako v oáze. Předností hotelu je jeho ideální poloha pro podnikání výletů po ostrově a procházky po hlavním městě Kos plném historických památek, obchodů, barů a restaurací. POLOHA HOTELU: centrum města Kos cca 1 km, letiště cca 23 km.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, směnárna, TV/SAT, internetový koutek (za poplatek), restaurace, snack bar, cocktail bar, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma


Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, telefon, klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Hotel Palm Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Philippion, Saint Constantin, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.