Studio / Apartmán Erato Studios, Město Kos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo město Kos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Apartmánový dům, pojmenovaný po jedné z antických múz, stojí na klidném místě na okraji hlavního města ostrova, v blízkosti historického centra města. Kos je ideálním výchozím bode pro výlety po celém ostrově, velice snadno se tak dostanete ke starobylým ruinám Asklepió, zříceninám Paleo Pili nebo plážím Agios Stefanos, Xerokambos a Tigaki.

Vybavení hotelu:
Recepce, půjčovna aut, prádelna, trezor, billiár, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, cocktail & snack bar, wi-fi připojení k internetu ve veřejných prostorách.

Vybavení pokoje:
Všechny studia a apartmány (celkem 29 jednotek) jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, satelitní TV, balkonem nebo terasou, sušičkou na prádlo, žehličkou a žehlícím prknem, plně vybavenou kuchyňkou (elektrický vařič, lednička, mikrovlanka, set na přípravu kávy a čaje, pánve, hrnce, příbory). Studio - ubytování v přízemí, jedna místnost. Apartmán - přízemí až druhé patrooddělená ložnice a obývací místnost s kuchyňkou. Superior apartmán - první a druhé patro, výhled na město nebo na bazén, moderní vybavení, oddělená ložnice a obývací místnost s kuchyňkou.

Pláž a plážový servis:
Pláž vzdálena asi 800 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Služby v ceně:
Wi-fi připojení k internetu, billiár, lehátka a slunečníky u bazénu, fén (oproti záloze)

Služby za poplatek:
Prádelna, půjčovna aut, trezor (2 EUR/den), půjčovna aut, klimatizace (5 EUR/den).

Povolená hmotnost zavazadla::
15 kg zavazadlový prostor + 5 kg příruční zavazadlo.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku město Kos

Studio / Apartmán Erato Studios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku město Kos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska město Kos: Astron, Galaxy, Imperial, International, Kos Bay, Kos Junior Suites, Kosta Palace, Maritina, Paritsa, Philippion, Santa Marina, Theonia, Triton, Zephyros.