Hotel Kipriotis Aqualand, Psalidi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Psalidi

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.803 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Kipriotis Aqualand - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness
 EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Ideální pro ty, kteří chtějí být online během dovolené. Aqualand pro dětské vodní hry.

hotel se nachází na malém kopci. Možnosti pro nakupování cca 300 m, bary a restaurace cca 500 m. Centrum letoviska Psalidi cca 3 km. Zastávka linkového autobusu cca 300 m. Letiště cca 23 km.

oblázkovo-písečná pláž pouze přes pobřežní promenádou (cca 300 m). Kyvadlová doprava na pláž zdarma. Lehátka, slunečníky a podložky na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

203 pokojů rozdělených do hlavní budovy a více dvoupodlažních vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 barů a minimarket. V zahradě 2 sladkovodní bazény s opalovací terasou a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a podložky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 32 m2, malá chladnička, klimatizace (15.6.-15.9.), trezor k pronajmutí, satelitní TV, set pro přípravu kávy a čaje, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon s výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 52 m2, disponují samostatnou ložnicí a obývací ložnicí, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D/A5D/A6D): cca 62 m2, prostornější, 2 samostatné ložnice, jinak jako A2C. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, na stranu do zahrady.

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Pivo a víno k hlavním pokrmům. Snacky od 11.30 do 12.30 h. Zmrzlina od 11.00 do 17.30 h. Půlnoční snack (od 23.00 do 24.00 h.). Káva a zákusky od 16.30 do 17.30 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h.

zdarma: fitness, aerobic, boccia, stolní tenis, 2 tenisové kurty (vybavení pro tenis za poplatek) a aqua aerobic. Denní animační program, večerní zábavní program a diskotéka. 1x týdně řecký večer.

Za poplatek
potápění, vodní sporty na pláži.

WiFi zdarma v celém hotelu.

Za poplatek
wellness centrum s procedurami a masážemi.

hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště. Vodní park s 1 bazénem, 6 skluzavkami a 2 samostatnými dětskými bazény (1 z toho aqualand bazén pro dětské vodní hry) - vstup zdarma.

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, Master Card, American Expres.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Psalidi

Hotel Kipriotis Aqualand není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Psalidi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Psalidi: Continental Palace, Grecotel Kos Imperial, Kipriotis Hippocrates, Kipriotis Maris, Kipriotis Panorama & Suites, Kipriotis Village, Natura Park, Olga´s Paradise.