Hotel Palladium, Psalidi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Psalidi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Palladium hotel se nachází v letovisku Marmari, které se nachází přibližně 15 km od hlavního města i mezinárodního letiště Kos. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena cca 50 metrů. Hotel je situován do krásné zahrady s vysokými borovicemi a vedení hotelu věnuje důraz na poskytování kvalitních služeb hostům.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje 24 hodinovou recepcí, barem, snack barem, restaurací, lobby s Wi- Fi připojením zdarma, koutkem se satelitní TV, minimarketem, místností s herními automaty a kulečníkem, hřištěm, bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pro hosty hotelu je možnost parkování zdarma.

Vybavení pokoje:
Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Pokoje jsou stylizovány do typického místního stylu s četnými dřevěnými a kamennými prvky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a vlastním sociálním zařízením , klimatizací, vysoušečem vlasů, minichladničkou, telefonem s přímou volbou, satelitní TV a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálena od hotelu cca 800 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětské hřiště a brouzdaliště.

Sport a zábava:
V areálu hotelu jsou často poskytované tématické večery.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, kulečník.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Psalidi

Hotel Palladium není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Psalidi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Psalidi: Aegean View Aqua, Alexandra Beach, Continental Palace, Grecotel Kos Imperial, Kipriotis Aqualand, Kipriotis Hippocrates, Kipriotis Maris, Kipriotis Panorama & Suites, Kipriotis Village, Mitsis Ramira Beach, Natura Park, Olga´s Paradise, Platanista.