Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 15.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 31%

Vybavení
Poloha objektu:
V severní části ostrova, necelé 4 km od známého letoviska Tigaki. Nákupní možnosti, restaurace a bary v centru města Kos (cca 6 km), autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (spojení s městem Kos). Nejbližší lekárna v Tigaki, nemocnice ve městě Kos.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a 21 dvoupodlažních domů umístěných v udržované zahradě. Hlavní budova s recepcí, lobby bar, restaurace, řecká taverna , italská restaurace, supermarket, společenská místnost, konferenční místnost, sětské hřiště. Venku relaxační bazén, bazén s umělými vlnami (v určitých intervalech), bazén se skluzavkami a tobogany (vstup omezený výškou), dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, sprchy, dětské hřiště.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., DVD přehrávač, minilednička (po příjezdu láhev vody zdarma), trezor za poplatek, balkon nebo terasa, velikost pokoje 21 m2. DRSS: viz DR, boční výhled na moře. FR1: viz DR, 1 oddělená ložnice, v ložnici klimatizace. Velikost pokoje 30m2. FR1SS: viz FR1, boční výhled na moře. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zábava:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018 Animační programy pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Úzká pláž s hrubým pískem, vstup do moře oblázkovokamenitý. Doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky zdarma. Cca 10 minut chůze od hotelu dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody s lehátky a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenis, basketbal, volejbal, petangue, minifotbal, fitness Za poplatek: biliár, půjčovna kol, masáže

Program All Inclusive:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00 – 10.00 hod.) Pozdní snídaně (10.00 - 11.00 hod)  Oběd formou bufetu (12.30 – 14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30 – 21.30 hod. Řecká a Italská restaurace (18.30 - 21.30 hod) 1x za pobyt, rezervace nutná Odpolední snack, káva, čaj (16.00 - 18.00 hod) Zmrzlina (10.00 - 23.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.)

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.