Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.230 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 12%

Vybavení
Poloha objektu:
V severní části ostrova, necelé 4 km od známého letoviska Tigaki. Nákupní možnosti, restaurace a bary v centru města Kos (cca 6 km), autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (spojení s městem Kos). Nejbližší lekárna v Tigaki, nemocnice ve městě Kos.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a 21 dvoupodlažních domů umístěných v udržované zahradě. Hlavní budova s recepcí, lobby bar, restaurace, řecká taverna , italská restaurace, supermarket, společenská místnost, konferenční místnost, sětské hřiště. Venku relaxační bazén, bazén s umělými vlnami (v určitých intervalech), bazén se skluzavkami a tobogany (vstup omezený výškou), dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, sprchy, dětské hřiště.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., DVD přehrávač, minilednička (po příjezdu láhev vody zdarma), trezor za poplatek, balkon nebo terasa, velikost pokoje 21 m2. DRSS: viz DR, boční výhled na moře. FR1: viz DR, 1 oddělená ložnice, v ložnici klimatizace. Velikost pokoje 30m2. FR1SS: viz FR1, boční výhled na moře. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zábava:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018 Animační programy pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Úzká pláž s hrubým pískem, vstup do moře oblázkovokamenitý. Doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky zdarma. Cca 10 minut chůze od hotelu dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody s lehátky a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: tenis, basketbal, volejbal, petangue, minifotbal, fitness Za poplatek: biliár, půjčovna kol, masáže

Program All Inclusive:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00 – 10.00 hod.) Pozdní snídaně (10.00 - 11.00 hod)  Oběd formou bufetu (12.30 – 14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30 – 21.30 hod. Řecká a Italská restaurace (18.30 - 21.30 hod) 1x za pobyt, rezervace nutná Odpolední snack, káva, čaj (16.00 - 18.00 hod) Zmrzlina (10.00 - 23.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.)

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v termínu 23.6.-8.9.2018

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Astir Odysseus, Blue Nest, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Meni Beach, smartline More Meni Residence, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.