Hotel Blue Nest, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 11.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Blue Nest Kos je 3* hotel nacházející se ve vesničce Tigaki. Centrum letoviska s restauracemi a obchody se nachází cca 3,5 km od hotelu. Mezinárodní letiště na Kosu je vzdáleno od hotelu cca 20 km. Hotel je vhodný zejména pro strávení klidné odpočinkové dovolené.

Vybavení hotelu:
V hotelu se nachází 37 pokojů s výhledem do zahrady, také restauraci, snack bar u bazénu, bazén a také WIFI připojení ve veřejných prostorech.

Vybavení pokoje:
Typy pokojů: Dvojlůžkový pokoj, Dvojlůžkový pokoj s přistýlkou Bungalow economy Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a balkónem.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž se nachází cca 120 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a zábava:
Venkovní bazén. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
WI-FI připojení ve veřejných prostorech. Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Trezor a klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Blue Nest není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.