Hotel Gaia Village, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava Snídaně, All inclusive

Ceny za osobu od 11.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 27%

Vybavení

Hotel Gaia Village - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness
Poloha a popis:
Hotelový komplex je tvořen několika budovami, celková ubytovací kapacita skýtá 255 pokojů. Příjemnou atmosféru dotváří udržovaná zahrada s palmami a květinami. Díky většímu počtu dětských hřišť, bazénů a pozvolnému vstupu do moře je dovolená doporučovaná právě rodinám s dětmi. Nachází se v klidném prostředí Tigaki na kraji města asi 300 metrů od dlouhé písečné pláže. Centrum letoviska je vzdáleno cca 150 metrů od hotelu a je vybaveno mnoha obchůdky, restauracemi a kavárnami. Ve vzdálenosti 700 metrů vyrostlo u hlavní silnice nové shopping centrum. 100 metrů od hotelu je umístěna autobusová zastávka s pravidelnými spoji do města Kos. Z náměstí Tigaki (cca 250 m) obvykle jezdí autobus, který sváží turisty do vodního parku Lido.

Vybavení hotelu:
Hotelový komplex má k dispozici přijímací halu s recepcí a trezory k pronajmutí, minimarket, tělocvičnu, WiFi a internetový koutek, společenskou místnost s TV, bar a restauraci. V zahradě naleznete 2 sladkovodní bazény a opalovací terasu. U bazénu lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje:
Stadardní pokoje jsou v hlavní části komplexu a jsou vybavené vanou, WC, fénem, satelitní TV, telefonem, klimatizací ( za poplatek ) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Lednička je na vyžádání za poplatek 3 Eura na den. Promo pokoje v anexové části jsou menší než pokoje v hlavní části. Standardní, rodinné a jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž, jedna z nejkrásnějších na ostrově (označená Modrou vlajkou), je vzdálena cca 250 metrů od hotelu. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky. Na pláži sprcha + WC.

Pro děti:
3 dětská hřiště (2 venku a 1 uvnitř) a 3 dětské bazény. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava:
Stolní tenis, fitness, inikurty na fotbal a basketbal (vše zdarma). Herna s elektronickými hrami (za poplatek) a herní koutek. Masáže, biliár a vodní sporty na pláži (za poplatek).

Služby za poplatek:
Vodní sporty, biliár, elektronické hry, wifi, internetový koutek, masáže, lehátka a slunečníky na pláži.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Klientům naší CK nabízíme pouze pokoje v anexové části (ostatní na vyžádání). Klienti ubytováni v anexové budově mají k dispozici servis celého komplexu.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Oblíbený hotel nedaleko centra letoviska. Rodinné pokoje až pro 5 osob. V areálu k dispozici 2 sladkovodní bazény.

hotel se nachází v klidném prostředí na kraji města. Centrum letoviska Tigaki s mnoha obchůdky, restauracemi a kavárnami je vzdáleno cca 150 m. Transfer z letiště cca 60 min.

pouze 300 m od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

moderní hotelový komplex je tvořen několika budovami, celková ubytovací kapacita skýtá 255 pokojů. Příjemnou atmosféru navodí udržovaná zahrada. Hotel má k dispozici přijímající halu s recepcí a trezory k pronajmutí, minimarket, WiFi a internetový koutek (obojí za poplatek), společenskou místnost s TV, bar a restauraci. V zahradě naleznete 2 sladkovodní bazény a opalovací terasu. U bazénu lehátka a slunečníky zdarma.

dvoulůžkové pokoje (2A/3A): moderně zařízeny a vybaveny vanou, WC, fénem, satelitní TV, telefonem, klimatizací a balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje (1A): ve vedlejší budově, jinak jako 2A/3A. Rodinné pokoje (2C/3C/4C/5C): rovněž vybaveny stejně jako 2A/3A, jedná se ovšem o 2 místnosti.

all inclusive.

stolní tenis, fitness, mini basketbal.

Za poplatek
biliár.

v centru letoviska Tigaki.

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.

3.

Visa, MasterCard.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Od 10:00 do 23:00 h. místní nealkoholické a alkoholické nápoje. Snacky od 10:00 do 12:30 h. a od 15:00 do 18:00 h. Zmrzlina pro děti od 11:00 do 17:00 h. Káva, čaj a koláče od 16:00 do 17:00 h.
Poloha
cca 300 m od písčité pláže, cca 150 m od centra letoviska s řadou taveren, kaváren, restaurací a obchůdků, zastávka busu cca 150 m od hotelu, od hlavního města Kos cca 11 km, na letiště cca 15 km.Vybavení
recepce, lobby, restaurace, bary, bazény pro dospělé a pro děti - slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), minifotbal, minibasketbal, stolní tenis, minimarket.
Ubytování
pokoje s koupelnou a soc. zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV, telefonem, balkonem/terasou.
Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Obědy: servírované, výběr z menu

Večeře: servírované, výběr z menu

All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané nealkoholické, pivo, víno); 10:00-23:00 hod. rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno, rum, brandy, ouzo); lehké občerstvení (teplé a studené snacky) 10:00-12:30 a 15:00-18:00 hod., zmrzlina pro děti 11:00-17:00 hod., odpolední káva/čaj a sladké sušenky 16:00-17:00 hod.
Doporučení pořadatele
Velmi oblíbený hotelový komplex několika budov v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově - písčité pláži v Tigaki.
Informace o ubytování
Web hotelu Facebook hotelu

Poloha
Video hotelu Velmi žádaný hotelový areál, který je součástí hotelového řetězce Gaia, je vhodný především pro rodiny s dětmi a nachází se v klidném prostředí. Centrum střediska s nákupními možnostmi je vzdáleno cca 250 m, zde jsou restaurace, taverny, kavárny, obchody s potravinami a suvenýry. Přibližně ve vzdálenosti 700 metrů vyrostlo u hlavní silnice nové shopping centrum (obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu, otevřen obvykle od pondělí do soboty od 08:30-20:30). Pravidelné autobusové spojení městské linky zajišťuje možnost přepravy do hlavního města, kam doporučujeme individuální výlet, autobusová zastávka je cca 250 m na hlavní třídě v letovisku, jízdenka vyjde na cca 2€/cesta, jízda trvá cca 25 minut. Cena za taxi do Kosu vychází na cca 15€, do Asklépionu - cca 15€, do vesničky Zia - cca 15€, na letiště - cca 26€, do vodního parku Lido - cca 15€ a do Kardameny - cca 25€/jedna cesta. Z náměstí Tigaki (cca 250 m) též obvykle jezdí autobus (zdarma), který sváží turisty do vodního parku Lido. Nejbližší lékárna je v Zipari, cca 2 km, nejbližší taverna cca 100 m.

Ubytování
Komplex tvoří 3 hlavní dvoupatrové budovy a jedna vedlejší dvoupatrová budova, která je přes silnici. Celkem je v tomto rozlehlém areálu 255 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a dále pokoje pro rodiny typu family suite až pro 5 osob, které se skládají z ložnice a obývacího pokoje s dalšími 2 lůžky a jednou přistýlkou).

Vybavení a služby hotelu
Vstupní hala s recepcí, salónky s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/15 minut, cca 1€/30 minut, bez tiskárny), vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snackbar u bazénu, venkovní kavárna, minimarket, pěkně upravená zahrada, parkoviště. Osušky na pláž půjčoval hotel v sezóně 2016 za zálohu 6,50€, při odevzdání vracel 6€; 0,50€ si účtoval za vyprání. Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 1€/hodina, cca 3€/den, cca 8€/3 dny a cca 15€/týden).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory a vnitrozemí ostrova. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání, mají výhled do zahrady nebo vnitrozemí a jsou ve vedlejších budovách. Trezor na recepci (za poplatek cca 25€/týden, 33-36€/pobyt 11/12 dnů, cca 40€/2 týdny), chladnička (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis): O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30 -21:00) formou švédských stolů Svačiny formou teplých a studených snacků (10:00-12:30 a 15:00-18:00) - plněné taštičky, pizza, sandwiche - v baru u bazénu Kopečkovou zmrzlinu pro děti (11:00-17:00) v baru u bazénu Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, šťávy, ovocné džusy a další nealko jako cola, orange, sprite, lemon, soda aj.) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, ouzo, rum, brandy) od 10:00-23:00 Neomezenou konzumaci filtrované kávy a čaje od 10:00-21:00 v baru u bazénu Odpolední filtrovanou kávu, čaj se sušenkami, koláčky nebo zákusky od 16:00-17:00

Shrnutí
Zázemí pro rodiny a možnosti procházek do okolí, pěkná písečná pláž.

Pláž
Krásná dlouhá písečná pláž je vzdálena cca 270 m (přes cestu) od hotelové recepce. Vstup do moře je velmi pozvolný a dlouho je mělko, takže ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších částí rozlehlého areálu jsou některé pokoje od pláže vzdáleny cca 470 m. Na pláži je sprcha a kabinka na převlečení. Podél silnice je pár stromů, které poskytují přirozený stín.

Vzdálenosti
Pláž: cca 270 m Centrum: cca 250 m

Sport a zábava
2 bazény, 2 dětské bazény, brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště (nechybí dětský domeček, malý kolotoč, skluzavky, prolézačky a pískoviště). Fitcentrum (zdarma), masáže (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník a elektrické hry (za poplatek cca 2€/hra), malé hřišťátko na fotbal a basketbal. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5-7€/set/den). Nabídka vodních sportů na hlavní pláži (centrum Plori), cca 270 m od hotelu (ringo a banana - cca 15€/kolo, šlapadla - cca 10€/30 minut, vodní lyže - cca 30€/kolo, vodní skútr - cca 30€/15 minut).
Poloha:
V letovisku Tigaki, nedaleko centra s obchůdky a restauracemi, se nachází moderní complex dvoupatrových vilek obklopen krásnou zahradou a dvěma bazény. V areálu vládne klidná rodinná atmosféra. Díky konceptu All inclusive mají hosté neustálý přísun jídla a pití v průběhu celého dne. O zábavu dětí i dospělých se stará profesionální animační tým. POLOHA HOTELU:centrum letoviska cca 500 m, hlavní město Kos cca 12 km, letiště cca 18 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky (za poplatek), TV místnost, internet (za poplatek), hlavní restaurace, lobby bar, pool bar, 2 venkovní bazény s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), 3 dětská hřiště, miniclub, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, individuální klimatizace (za poplatek), vlastní koupelna, WC, fén, TV/SAT, telefon, lednička (za poplatek), balkón nebo terasa
Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Tento hotel se řadí mezi velmi oblíbené na Kosu. Nachází se nedaleko krásné písečné pláže a letoviska Tigaki, kam se pohodlně dostanete pěšky. Je umístěn v nádherné a udržované zahradě. Jeho příjemný personál a dobré služby Vám pomůžou prožít klidnou dovolenou. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a hlavně rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek), Wi-Fi na recepci (za poplatek), 2 dětské bazény, dětské hřiště, obchod se suvenýry, společenská místnost s TV,

Vybavení pokojů: Rodinný pokojindividuálně ovládaná klimatizace, TV, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), balkon nebo terasa, jedna místnost, Ubytování za příplatekRodinný pokoj Superior – dvě ložnice,

Vzdálenosti: pláže: 400 m, letiště: 16 km, centra: 2,5 km, nákupních možností: 2,5 km,

Pláž: písčitá (lehátka a slunečníky za poplatek),

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 10.00–12.30 a 15.00–18.00 lehké občerstvení, 11.00–17.00 zmrzlina pro děti, 16.00–17.00 filtrovaná káva, čaj, zákusky, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: volejbal, stolní tenis, fitness,

Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Tento hotel se řadí mezi velmi oblíbené na Kosu. Nachází se nedaleko krásné písečné pláže a letoviska Tigaki, kam se pohodlně dostanete pěšky. Je umístěn v nádherné a udržované zahradě. Jeho příjemný personál a dobré služby Vám pomůžou prožít klidnou dovolenou. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a hlavně rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek), Wi-Fi na recepci (za poplatek), 2 dětské bazény, dětské hřiště, obchod se suvenýry, společenská místnost s TV,

Vybavení pokojů: Economy pokojindividuálně ovládaná klimatizace, TV, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), lednička (za poplatek), balkon nebo terasa, Economy pokoj – pouze omezené množství pokojů,

Vzdálenosti: pláže: 400 m, letiště: 16 km, centra: 2,5 km, nákupních možností: 2,5 km,

Pláž: písčitá (lehátka a slunečníky za poplatek),

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 10.00–12.30 a 15.00–18.00 lehké občerstvení, 11.00–17.00 zmrzlina pro děti, 16.00–17.00 filtrovaná káva, čaj, zákusky, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: volejbal, stolní tenis, fitness,

Vybavení:
Hotel je složen z hlavní budovy a z dalších budov rozmístěných v areálu plném středomořské flory. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, dále pak restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu. V komplexu jsou dva bazény s dětskou částí, dětské hřiště a minimarket.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: Wi-Fi a internetový koutek (v recepci) , biliár, fitness, masáže, stolní tenis a minimarket.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou (dveře na balkon či terasu chráněny moskytiérou) a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou (na vyžádání a za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Hotel dále nabízí rodinné pokoje - jedná se o prostorný pokoj s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí). Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje (dvě ložnice) až pro pět osob.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), v odpoledních hodinách na baru lehké občerstvení (snacky, sendviče, zmrzlina pro děti), neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Několik kilometrů dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 300 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.
Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Tento hotel se řadí mezi velmi oblíbené na Kosu. Nachází se nedaleko krásné písečné pláže a letoviska Tigaki, kam se pohodlně dostanete pěšky. Je umístěn v nádherné a udržované zahradě. Jeho příjemný personál a dobré služby Vám pomůžou prožít klidnou dovolenou. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a hlavně rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek), Wi-Fi na recepci (za poplatek), 2 dětské bazény, dětské hřiště, obchod se suvenýry, společenská místnost s TV,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovládaná klimatizace, TV, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), lednička (za poplatek), balkon nebo terasa, Economy pokoj – pouze omezené množství pokojů, Ubytování za příplatekPokoj Superior – stejné vybavení jako standardní pokoj,

Vzdálenosti: pláže: 400 m, letiště: 16 km, centra: 2,5 km, nákupních možností: 2,5 km,

Pláž: písčitá (lehátka a slunečníky za poplatek),

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 10.00–12.30 a 15.00–18.00 lehké občerstvení, 11.00–17.00 zmrzlina pro děti, 16.00–17.00 filtrovaná káva, čaj, zákusky, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit,

Zábava: volejbal, stolní tenis, fitness,

Poloha objektu:
Na klidném místě v udržované zahradě, centrum Tigaki s obchůdky, bary a restauracemi cca 300 m, hlavní město Kos cca 14 km (dobré autobusové spojení).

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a přilehlé dvoupatrové budovy, recepce, TV místnost, bar, restaurace s terasou, zahrada, 2 bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, minilednička za poplatek, TV/sat., balkon nebo terasa. DRS: viz DR, zrenovované. DRP: viz DR, moderní, umístěny v annexu. FR: viz DR, 2 oddělené místnosti. FRS: viz FR, zrenovované.

Zábava:
Animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž cca 300 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: minibasketbal, volejbal, minifotbal.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště a miniklub, minidisko. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–21.30 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno, brandy, ouzo) místní výroby (10.00–23.00 hod.) Lehké občerstvení (11.00–12.30 a 15.00–18.00 hod.) Káva, čaj (10.00–21.00 hod.) Zmrzlina (11.00–17.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Gaia Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.