Hotel Irina Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Pro ty, kteří hledají skutečně relaxační dovolenou je hotel Irina beach tou pravou volbou. Pláž je prakticky na dosah ruky. Komfort a pohodlí je v hotelu se sluneční terasou a venkovním bazénem zajištěn. Z komplexu se Vám naskytne krásný výhled na Tureckou pevninu a na řecké ostrovy Kalymnos a Pserimos. Hotel se nachází poblíž letoviska Tigaki (cca 2 km), od hlavního města je hotel vzdálen cca 10 km ( je možné využít autobusové dopravy).

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje 43 pokoji rozmístěnými ve 2 budovách, recepcí, TV koutek, Wi-Fi připojením, minimarketem, restaurací, dětským hřištěm, brouzdalištěm a bazénem.

Vybavení pokoje:
Studio a apartmán je vybaven kuchyňským koutem s ledničkou, koupelnou se sociálním zařízením a balkon nebo terasa s přímým nebo bočním výhledem na moře. V nabídce máme také ubytování v pokojích superior.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena cca 50 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
Dětské hřiště

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Irina Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Meni Beach, smartline More Meni Residence, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.