Hotel Irina Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Pro ty, kteří hledají skutečně relaxační dovolenou je hotel Irina beach tou pravou volbou. Pláž je prakticky na dosah ruky. Komfort a pohodlí je v hotelu se sluneční terasou a venkovním bazénem zajištěn. Z komplexu se Vám naskytne krásný výhled na Tureckou pevninu a na řecké ostrovy Kalymnos a Pserimos. Hotel se nachází poblíž letoviska Tigaki (cca 2 km), od hlavního města je hotel vzdálen cca 10 km ( je možné využít autobusové dopravy).

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje 43 pokoji rozmístěnými ve 2 budovách, recepcí, TV koutek, Wi-Fi připojením, minimarketem, restaurací, dětským hřištěm, brouzdalištěm a bazénem.

Vybavení pokoje:
Studio a apartmán je vybaven kuchyňským koutem s ledničkou, koupelnou se sociálním zařízením a balkon nebo terasa s přímým nebo bočním výhledem na moře. V nabídce máme také ubytování v pokojích superior.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena cca 50 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
Dětské hřiště

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Irina Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.