Hotel Meni Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Tento hotel se nachazí přímo v centru městečka Tigaki. V okolí nepřeberné množství barů, taveren a obchůdků. Písečná pláž je vzdálená jen pár metru od hotelu.


Vybavení hotelu:
Malý a útulný hotel s příjemnou atmosférou nabízí k dispozici 52 ubytovacích jednotek v hlavní a vedlejší budově. V hlavní budově se nachází přijímací prostory s recepcí a trezory k pronajmutí, společenská místnost se satelitní TV, možnost Wi-fi připojení, restaurace s terasou a bar. Ve venkovním areálu naleznete bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje:
Hotel nabizi dvoulůžkové pokoje vybaveny chladničkou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, vanou, WC, fénem, balkonem.
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce!
  • malý, moderní hotel s elegantním designem
  • centrální poloha


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! Malý, moderní hotel s elegantním designem. Centrální poloha

v centru letoviska Tigaki. V okolí nepřeberné množství barů, taveren a obchůdků. Město Kos cca 12 km. Letiště cca 16 km.

písečná pláž je vzdálená jen pár kroků od hotelu (cca 20 m). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

63 pokojů v hlavní a vedlejší budově. V hlavní budově se nachází přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, společenská místnost se satelitní TV, restaurace s terasou a bar, a-la-carte restaurace. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, bar u bazénu. Lehátka, osušky a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 27 m2, v přízemí, vybaveny minibarem (za poplatek), klimatizací, sat. TV, telefonem, vanou, WC, fénem, balkonem.

Dvoulůžkové pokoje premium (A2B): cca 31 m2, vana nebo sprcha, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F) cca 31 m2, v prvním patře, vana nebo sprcha, jinak jako A2A.

Junior suite (A2C/A3C): prostornější (cca 40 m2), jinak stejné vybavení jako A2A.

Suite (A2D/A3D/A4D): cca 45 m2, samostatná ložnice a kombinace obývací ložnice, výhled na moře, jinak stejné jako A2A.polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
různé druhy vodních sportů na pláži. V letovisku Tigaki nabídka útulných taveren a barů.

WiFi zdarma v celém hotelu.

samostatný dětský bazén, malé dětské hřiště. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena pro povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Meni Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.