Hotel Meni Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Tento hotel se nachazí přímo v centru městečka Tigaki. V okolí nepřeberné množství barů, taveren a obchůdků. Písečná pláž je vzdálená jen pár metru od hotelu.


Vybavení hotelu:
Malý a útulný hotel s příjemnou atmosférou nabízí k dispozici 52 ubytovacích jednotek v hlavní a vedlejší budově. V hlavní budově se nachází přijímací prostory s recepcí a trezory k pronajmutí, společenská místnost se satelitní TV, možnost Wi-fi připojení, restaurace s terasou a bar. Ve venkovním areálu naleznete bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje:
Hotel nabizi dvoulůžkové pokoje vybaveny chladničkou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, vanou, WC, fénem, balkonem.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Hotel nabízí hotelový sejf, restauraci, bar a TV místnost. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). V areálu je hezká zahrada a hřiště.

V pokojích je klimatizace a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf a minibar. Pokoje mají ledničku. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (zdarma). V koupelnách je vysoušeč vlasů.

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Pro hosty jsou připravena i lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V objektu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například jízda na kole/horském kole a jízda na koni.

Lze objednat polopenzi.

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Copyright GIATA GmbH.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Meni Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.