Hotel Pelopas Suites, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Pelopas Suites hotel se nachází v letovisku Tigaki několik metrů od krásné písečné pláže, 12 km od hlavního města ostrova Kos.

Popis hotelu
Nově vybudovaný hotel nabízí svým hostům ubytování v luxusních studiích a apartmánech moderně a vkusně zařízené, prostorné. Hotel nabízí hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Pláž & Bazény
písčitá pláž několik metrů od hotelu, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasa, bar, snack bar, fitness centrum, vybavení klienty s handicapem , dětské hřiště, sauna

Ubytování
klimatizované apartmány, obývací místnost a ložnice, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, vařič, lednice, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa

Stravování
bez stravy

Sport & zábava
billiard, fitness centrum, sauna, půjčovna kol

Aktivity pro děti a juniory
oddělený dětský bazén, dětské hřiště

Internetové připojení
wifi za poplatek

Relaxace & Wellness
sauna, fitness centrum

Popisy pokojů
Jednoložnicový apartmánInteriér 40 m², ložnice s dvoulůžkem, obývací část s jídelním koutem a kuchyňkou s rozkládací pohovkou. Max. obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Pelopas Suites není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Meni Beach, smartline More Meni Residence, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews.