Hotel Pelopas Suites, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Pelopas Suites hotel se nachází v letovisku Tigaki několik metrů od krásné písečné pláže, 12 km od hlavního města ostrova Kos.

Popis hotelu
Nově vybudovaný hotel nabízí svým hostům ubytování v luxusních studiích a apartmánech moderně a vkusně zařízené, prostorné. Hotel nabízí hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, dětské hřiště.

Pláž & Bazény
písčitá pláž několik metrů od hotelu, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasa, bar, snack bar, fitness centrum, vybavení klienty s handicapem , dětské hřiště, sauna

Ubytování
klimatizované apartmány, obývací místnost a ložnice, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, vařič, lednice, SAT/TV, DVD přehrávač, telefon, sítě proti hmyzu, balkón nebo terasa

Stravování
bez stravy

Sport & zábava
billiard, fitness centrum, sauna, půjčovna kol

Aktivity pro děti a juniory
oddělený dětský bazén, dětské hřiště

Internetové připojení
wifi za poplatek

Relaxace & Wellness
sauna, fitness centrum

Popisy pokojů
Jednoložnicový apartmánInteriér 40 m², ložnice s dvoulůžkem, obývací část s jídelním koutem a kuchyňkou s rozkládací pohovkou. Max. obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Pelopas Suites není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, smartline More Meni Residence, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.