Hotel smartline More Meni Residence, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel smartline More Meni Residence - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
smartline hotel s centrální polohou. Elegantně zařízené pokoje. WiFi v celém hotelu zdarma.

centrální, v okolí hotelu bary, restaurace. Místní centrum pouze 150 m. Hlavní město Kos cca 10 km. Transfer z letiště cca 60 min.

hotel se nachází pouze 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

kompletně zrekonstruovaný hotel disponuje 44 pokoji, které jsou rozdělené do 2 podlažích. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, společenská místnost, koutek se satelitní TV, WiFi v celém hotelu (zdarma), internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, a-la-carte restaurace (místní a mezinárodní kuchyně), bar a koktejlbar. V pěkné zahradě se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

suite (2A/3A/4A): elegantně zařízené, disponují samostatnou ložnicí, jídelním koutkem, chladničkou, minibarem, klimatizací, trezorem, satelitní TV, WiFi (zdarma), telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem.

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
půjčovna kol, jízda na koni, vodní sporty na pláži.

v centru letoviska, kde naleznete spoustu barů a restaurací.

4.

služby delegáta - pouze telefonický kontakt.

VISA, American Express, MasterCard.

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel smartline More Meni Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.