Hotel Tigaki Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 31%

Vybavení

Hotel Tigaki Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness
Poloha objektu:
Na okraji střediska Tigaki. V okolí hotelu mnoho restaurací, taveren, barů a obchodů. Vzdálenost od města Kos cca 12 km (spojení linkovým autobusem).

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace, taverna, bar s terasou, snack bar, společenská místnost s TV, bazén a terasana slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace zdarma (v určených hodinách), TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, telefon, balkon, terasa. DRS: viz DR, zrenovované, přistýlka formou patrové postele.

Zábava:
Lehký animační program, 1x týdně řecký večer.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž cca 100 m od hotelu, oddělená pouze málo frekventovanou silnicí. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (červen–zaří).

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis a tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00–09.45 hod.) Pozdní kontinentální snídaně (10.00–11.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.00 hod.) Zmrzlina (10.00–17.00 hod.) Káva a čaj, zákusky (16.30–17.30 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.), tvrdý alkohol (vodka, gin, rum, ouzo aj.; 18.00–24.00 hod.)
Vybavení:
Hotelový areál je tvořen hlavní budovou s recepcí v prostorné hale a dalšími postranními budovami s pokoji. K dispozici je zde restaurace, bar v lobby, bar u bazénu, dva bazény, dva dětské bazény, dětské hřiště, TV místnost, minimarket, výtah.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: internetový koutek, tenisové kurty, stolní tenis.

Ubytování:
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma v období 15.6. - 15.9.) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Na vyžádání a za příplatek pokoje Superior.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), lehké občerstvení během dne (snacky, sendviče, zmrzlina pro děti), neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholickcýh nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 h. Tvrdý alkohol (vodka, gin, rum, ouzo, apod. 18:00 - 24:00). Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Dlouhá písčitá pláž je vzdálená cca 100 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.
Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Hotel se nachází pouhých 250 metrů od centra letoviska Tigaki, kde naleznete velké množství barů, obchůdků nebo taveren a je tak skvělým výchozím bodem pro odpolední a večerní procházky. Skládá se z několika vícepatrových budov, které jsou umístěné v krásné udržované zahradě. Nedaleko hotelu je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná také pro rodiny s dětmi. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar u bazénu, Wi-Fi (zdarma), 2 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), připojení k internetu zdarma, společenská místnost s TV, dětský bazén, minimarket, konferenční místnost, výtah,

Vybavení pokojů: Standardní pokojcentrálně ovládaná klimatizace (zdarma, v provozu 1.6.–30.9.), TV se satelitním příjmem, telefon, Wi-Fi (zdarma), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatekSuperior – pokoje ve vedlejší budově,

Vzdálenosti: pláže: 100 m, letiště: 15 km, centra: 250 m , nákupních možností: 250 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00–9.45 snídaně formou bufetu, 10.00–11.30 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Hlavní bar: 18.00–1.00 (All Inclusive pouze do 23:00) nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 16.30–17.30 filtrovaná káva, čaj, zákusky, 10.00–17.00 zmrzlina, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit. U večeře je vyžadováno formální oblečení.,

Zábava: tenisový kurt, stolní tenis, nepravidelné animační a večerní programy,

Poloha:
Jen pár metrů od pláže s bílým pískem, která patří mezi nejkrásnější na ostrově, se rozprostírá hotelový komplex Tigaki Beach. Skládá se
z dvoupatrových budov s komfortním vybavením a stylem. Středem komplexu prochází palmová alej zdobená přilehlými bazény. Perfektní poloha, pozvolný vstup do moře a kvalitní služby jsou ideální pro rodiny s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Tigaki cca 250 m, hlavní město Kos cca 12 km, letiště cca 15 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, možnost Wi-fi připojení, internet (za poplatek), půjčovna automobilů, hlavní restaurace, bar, pool/snack bar, taverna na pláži, 2 velké venkovní bazény, 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky zdarma), občasné zábavné večery


Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinný pokoj s možností dvou přistýlek, vlastní koupelna, WC, fén, centrální klimatizace (15.6. – 15.9. v určitých hodinách), TV/ SAT, rádio, telefon, lednice, balkón nebo terasa
Poloha a popis:
Velmi oblíbený hotelový komplex obklopený krásnou kvalitně udržovanou zahradou se nachází v oblasti Tigaki na severní straně ostrova Kos. Hotel má kapacitu 170 standardních pokojů v hlavní budově a 78 superior pokojů v nové budově. Leží u krásné pláže, která je 10 kilometrů dlouhá a skýtá mnoho možností zábavy, sportu a relaxace. V dosahu cca 300 metrů leží centrum letoviska Tigaki, kde je hojnost nákupních možností, taveren, restaurací a barů. Vzdálenost letiště je 16 km a hlavního města 12 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, 4 výtahy, hlavní restaurace, trezor, bar, pool-snack bar, taverna na pláži, konferenční prostory (max. 50 lidí), Tv místnost, internetový kout s wifi (za poplatek), minimarket/boutique/kiosek, dětské hřiště, 2 sladkovodní bazény (1 s jacuzzi), 2 oddělené dětské bazény, zahrada, lehátka a slunečníky (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), půjčovna aut, motorek a kol (za poplatek), služby mail a fax.

Vybavení pokoje:
Standardní pokoje jsou umístěné v hlavní budově. Mají pěkně dekorované pokoje s koupelnou a WC, telefon, satelitní TV, fén, ledničku, balkón, výhled na bazén nebo moře či zahradu, centrální klimatizaci. Tento pokoj může mít 2 přistýlky a to formou palandy (tedy lze 2 dospělí a 2 děti, ale nelze 3 dospělí a dítě). V případě jedné přistýlky lze mít 3 dospělé na pokoji. Trezor za poplatek. Pokoje Superior jsou umístěny v nové budově, pěkné a moderně zařízené pokoje s vanou, WC, telefonem, satelitní TV, fénem, balkonem s výhledem na bazén a centrální klimatizací. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Nádherná pláž s bílým pískem dlouhá 10 kilometrů se nachází necelých 200 metrů od hotelu. Pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Pro děti:
2 dětské bazény, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání)

Sport a zábava:
Stolní tenis i tenis (zdarma), biliár (za poplatek), vodní sporty na pláži za poplatek.

Služby v ceně:
lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Wifi, internetový kout, biliár, slunečníky lehátka a vodní sporty na pláži.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Tigaki Beach je situovaný v členité a krásně udržované zahradě, 250 metrů od centra letoviska Tigaki, 12 kilometrů od hlavního města a 15 kilometrů od letiště. Autobusová zastávka 100 metrů od hotelu.

Popis hotelu
Hotel byl renovován na přelomu roku 201/2015. Hotel Tigaki Beach je tvořen hlavní budovou a několika patrovými vedlejšími křídly, celý areál je zasazen v krásné zahradě.

Pláž & Bazény
dva sladkovodní bazény z toho jeden s jacuzzi, dva oddělené dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody 100 metrů u hotelu, na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
recepce, čtyři výtahy, hlavní restaurace, pool - snack bar, společenská/konferenční místnost s kapacitou pro 50 osob, TV místnost, minimarket, boutique

Ubytování
centrálně klimatizované (15.6.-15.9.) dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, telefon, rádio, lednička, balkón nebo terasa

Stravování
all inclusive

Program all inclusive zahrnuje
snídaně formou bufetu od 07.00 do 09.45 hodin v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.30 hodin v pool/snack baru, obědy formou bufetu od 12.30 do 14.00 hodin v hlavní restauraci, večeře formou bufetu od 18.30 do 21.30 hodin v hlavní restauraci,během jídel v hlavní restauraci nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno, zmrzlinu od 10.00 do 17.00 hodin v pool/snack baru, čaj, kávu a sladké občerstvení od 16.30 do 17.30 hodin v pool/snack baru, Místní alkoholické nápoje (točené pivo, víno) a nealkoholické nápoje (limonády, vodu, kávu a čaj) od 10.00 do 23.00 hodin, poslední objednávka ve 23.00 hodin, vybrané alkoholické nápoje (Ouzo, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Brandy a výběr ze 6 koktejlů) od 18.00 do 23.00, poslední objednávka ve 23.00 hodin, program all inclusive končí nejpozději ve 12.00 hodin v den odjezdu

Sport & zábava
animační hotelový program, na pláži možnost vodních sportů

Sport & zábava all inclusive
tenisový kurt, stolní tenis

Aktivity pro děti a juniory
dětské hřiště, dětský bazén

Internetové připojení
wifi zóny zdarma

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Komfortně zařízené pokoje v hlavní budově, po rekonstrukci 2014/15, maximální obsazenost 4 osoby. Centrální klimatizace od 15.6. do 15.9. Dvoulůžkový pokoj superior Moderní, komfortně zařízené pokoje v nové budově, maximální obsazenost 3 osoby. Centrální klimatizace od 15.6. do 15.9.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 12,9%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Tigaki Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tropical Sol, Villa Andrews, Zorbas Beach.