Hotel Tigaki Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 16.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 33%

Vybavení

Hotel Tigaki Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness
Poloha objektu:
Na okraji střediska Tigaki. V okolí hotelu mnoho restaurací, taveren, barů a obchodů. Vzdálenost od města Kos cca 12 km (spojení linkovým autobusem).

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), restaurace, taverna, bar s terasou, snack bar, společenská místnost s TV, bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace zdarma (15. 6.–15. 9., v určených hodinách), TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, telefon, balkon, terasa. DRS: viz DR, renovované.

Zábava:
Lehký animační program, 1x týdně řecký večer.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž cca 100 m od hotelu, oddělená pouze málo frekventovanou silnicí. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis a tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00–09.45hod.) Pozdní kontinentální snídaně (10.00–11.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.00 hod.) Zmrzlina (10.00–17.00 hod.) Káva a čaj, zákusky (16.30–17.30 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.), tvrdý alkohol (vodka, gin, rum, ouzo aj.; 18.00 – 24.00 hod.)
Vybavení:
Hotelový areál je tvořen hlavní budovou s recepcí v prostorné hale a dalšími postraními budovami s pokoji. K dispozici je zde restaurace, bar v lobby, bar u bazénu, dva bazény, dva dětské bazény, dětské hřiště, TV místnost, minimarket, výtah.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: internetový koutek, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Ubytování:
Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma v období 15.6. - 15.9.) a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a trezorem (oboje za poplatek). Možnost až dvou přistýlek. Pokoje typu Superior na vyžádání a za poplatek.

Stravování:
All inclusive. Snídaně, obědy, večeře formou bufetu, zmrzlina pro děti (10:00 - 17:00), káva čaj, zákusky (16:30 - 17:30). Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Tvrdý alkohol (vodka, gin, rum, ouzo, apod. 18:00 - 24:00). Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Dlouhá písčitá pláž je vzdálená cca 100 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.
Základní informace: Řecko / Kos / Tigaki. Hotel se nachází pouhých 250 metrů od centra letoviska Tigaki, kde naleznete velké množství barů, obchůdků nebo taveren a je tak skvělým výchozím bodem pro odpolední a večerní procházky. Skládá se z několika vícepatrových budov, které jsou umístěné v krásné udržované zahradě. Nedaleko hotelu je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná také pro rodiny s dětmi. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar u bazénu, Wi-Fi (zdarma), 2 bazény se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), připojení k internetu zdarma, společenská místnost s TV, dětský bazén, minimarket, konferenční místnost, výtah,

Vybavení pokojů: Standardní pokojcentrálně ovládaná klimatizace (zdarma, v provozu 1.6.–30.9.), TV se satelitním příjmem, telefon, Wi-Fi (zdarma), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, Ubytování za příplatekSuperior – pokoje ve vedlejší budově,

Vzdálenosti: pláže: 100 m, letiště: 15 km, centra: 250 m , nákupních možností: 250 m,

Pláž: písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 7.00–9.45 snídaně formou bufetu, 10.00–11.30 pozdní kontinentální snídaně, 12.30–14.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, Hlavní bar: 18.00–1.00 (All Inclusive pouze do 23:00) nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, Snack bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 16.30–17.30 filtrovaná káva, čaj, zákusky, 10.00–17.00 zmrzlina, Upozornění: výše uvedené časy a místa se mohou změnit. U večeře je vyžadováno formální oblečení.,

Zábava: tenisový kurt, stolní tenis, nepravidelné animační a večerní programy,

Poloha:
Jen pár metrů od pláže s bílým pískem, která patří mezi nejkrásnější na ostrově, se rozprostírá hotelový komplex Tigaki Beach. Skládá se
z dvoupatrových budov s komfortním vybavením a stylem. Středem komplexu prochází palmová alej zdobená přilehlými bazény. Perfektní poloha, pozvolný vstup do moře a kvalitní služby jsou ideální pro rodiny s dětmi. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Tigaki cca 250 m, hlavní město Kos cca 12 km, letiště cca 15 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV místnost, možnost Wi-fi připojení, internet (za poplatek), půjčovna automobilů, hlavní restaurace, bar, pool/snack bar, taverna na pláži, 2 velké venkovní bazény, 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky zdarma), občasné zábavné večery


Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinný pokoj s možností dvou přistýlek, vlastní koupelna, WC, fén, centrální klimatizace (15.6. – 15.9. v určitých hodinách), TV/ SAT, rádio, telefon, lednice, balkón nebo terasa
Poloha a popis:
Velmi oblíbený hotelový komplex obklopený krásnou kvalitně udržovanou zahradou se nachází v oblasti Tigaki na severní straně ostrova Kos. Hotel má kapacitu 170 standardních pokojů v hlavní budově a 78 superior pokojů v nové budově. Leží u krásné pláže, která je 10 kilometrů dlouhá a skýtá mnoho možností zábavy, sportu a relaxace. V dosahu cca 300 metrů leží centrum letoviska Tigaki, kde je hojnost nákupních možností, taveren, restaurací a barů. Vzdálenost letiště je 16 km a hlavního města 12 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, 4 výtahy, hlavní restaurace, trezor, bar, pool-snack bar, taverna na pláži, konferenční prostory (max. 50 lidí), Tv místnost, internetový kout s wifi (za poplatek), minimarket/boutique/kiosek, dětské hřiště, 2 sladkovodní bazény (1 s jacuzzi), 2 oddělené dětské bazény, zahrada, lehátka a slunečníky (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), půjčovna aut, motorek a kol (za poplatek), služby mail a fax.

Vybavení pokoje:
Standardní pokoje jsou umístěné v hlavní budově. Mají pěkně dekorované pokoje s koupelnou a WC, telefon, satelitní TV, fén, ledničku, balkón, výhled na bazén nebo moře či zahradu, centrální klimatizaci. Tento pokoj může mít 2 přistýlky a to formou palandy (tedy lze 2 dospělí a 2 děti, ale nelze 3 dospělí a dítě). V případě jedné přistýlky lze mít 3 dospělé na pokoji. Trezor za poplatek. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Pláž a plážový servis:
Nádherná pláž s bílým pískem je dlouhá 10 kilometrů necelých 200 metrů od hotelu. Pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Pro děti:
2 dětské bazény, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání)

Sport a zábava:
Stolní tenis i tenis (zdarma), biliár (za poplatek), vodní sporty na pláži za poplatek.

Služby v ceně:
lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Wifi, internetový kout, biliár, slunečníky lehátka a vodní sporty na pláži.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Tigaki Beach je situovaný v členité a krásně udržované zahradě, 250 metrů od centra letoviska Tigaki, 12 kilometrů od hlavního města a 15 kilometrů od letiště. Autobusová zastávka 100 metrů od hotelu.

Popis hotelu
Hotel byl renovován na přelomu roku 201/2015. Hotel Tigaki Beach je tvořen hlavní budovou a několika patrovými vedlejšími křídly, celý areál je zasazen v krásné zahradě.

Pláž & Bazény
dva sladkovodní bazény z toho jeden s jacuzzi, dva oddělené dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody 100 metrů u hotelu, na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
recepce, čtyři výtahy, hlavní restaurace, pool - snack bar, společenská/konferenční místnost s kapacitou pro 50 osob, TV místnost, minimarket, boutique

Ubytování
centrálně klimatizované (15.6.-15.9.) dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, telefon, rádio, lednička, balkón nebo terasa

Stravování
all inclusive

Program all inclusive zahrnuje
snídaně formou bufetu od 07.00 do 09.45 hodin v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.30 hodin v pool/snack baru, obědy formou bufetu od 12.30 do 14.00 hodin v hlavní restauraci, večeře formou bufetu od 18.30 do 21.30 hodin v hlavní restauraci,během jídel v hlavní restauraci nealkoholické nápoje, vodu, místní pivo, víno, zmrzlinu od 10.00 do 17.00 hodin v pool/snack baru, čaj, kávu a sladké občerstvení od 16.30 do 17.30 hodin v pool/snack baru, Místní alkoholické nápoje (točené pivo, víno) a nealkoholické nápoje (limonády, vodu, kávu a čaj) od 10.00 do 23.00 hodin, poslední objednávka ve 23.00 hodin, vybrané alkoholické nápoje (Ouzo, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Brandy a výběr ze 6 koktejlů) od 18.00 do 23.00, poslední objednávka ve 23.00 hodin, program all inclusive končí nejpozději ve 12.00 hodin v den odjezdu

Sport & zábava
animační hotelový program, na pláži možnost vodních sportů

Sport & zábava all inclusive
tenisový kurt, stolní tenis

Aktivity pro děti a juniory
dětské hřiště, dětský bazén

Internetové připojení
wifi zóny zdarma

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Komfortně zařízené pokoje v hlavní budově, po rekonstrukci 2014/15, maximální obsazenost 4 osoby. Centrální klimatizace od 15.6. do 15.9. Dvoulůžkový pokoj superior Moderní, komfortně zařízené pokoje v nové budově, maximální obsazenost 3 osoby. Centrální klimatizace od 15.6. do 15.9.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kos- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 12,9%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Tigaki Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Corali, Fili, Gaia In Style, Gaia Village, Golden Star, Ilios, Meni Beach, Sunset, Sunshine, Villa Andrews.