Hotel Zorbas Beach, Tigaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 18.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 29%

Vybavení
Poloha objektu:
Na okraji střediska Tigaki. Centrum střediska s mnoha tavernami, bary a obchůdky cca 1,5 km. Vzdálenost od města Kos cca 10 km (spojení linkovým autobusem).

Vybavení hotelu:
Hlavní budova, vedlejší dvoupatrové viladomy v zahradě, vstupní hala s recepcí, minimarket, restaurace, bary, TV sekce, bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, minilednička, TV/sat., trezor za poplatek, balkon nebo terasa, zrenovované 2015. JS: viz DR, 1 prostornější místnost (nerenovované).

Zábava:
Denní a večerní animační program. Centrum střediska Tigaki s tavernami, bary a obchůdky cca 1,5 km.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
U dlouhé písečné pláže (oddělena pouze málo frekventovanou silnicí). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: fitness, hřiště na volejbal a basketbal, tenis.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Za poplatek: sauna

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.00–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–21.30 hod.) Snack (15.30–17.30 hod.) Zmrzlina pro děti (11.00–17.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva a čaj (10.00–23.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Hotel Zorbas Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Byron, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Villa Andrews.