Studio / Apartmán Villa Andrews, Tigaki

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Tigaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.980 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 43%

Vybavení

Studio / Apartmán Villa Andrews - vybavení

bazén
Poloha objektu:
Hotel leží cca 200 m od centra střediska Tigaki s mnoha tavernami, bary a obchody. Hlavní město ostrova cca 10 km, autobusová zastávka cca 100 m.

Vybavení hotelu:
36 pokojů ve dvoupatrové budově v udržované zahradě, vstupní hala s recepcí, restaurace, bar. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, TV/sat., minilednička, terasa nebo balkon. FR: viz DR, jedna prostornější místnost.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti v centru střediska Tigaki (200 m).

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Světlá písečná pláž v Tigaki s pozvolným vstupem do moře cca 450 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: stolní tenis, biliár, půjčovna kol.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně formou kontinentálního bufetu (07.30–09.30 hod.) Obědy formou bufetu (12.30–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–21.00 hod.) Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–22.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Tigaki

Studio / Apartmán Villa Andrews není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Tigaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Tigaki: Aquis Marine Resort & Waterpark, Astir Odysseus, Blue Nest, Corali, Fili, Gaia Village, Golden Star, Iberostar Odysseus, Ilios, Labranda Marine Aquapark, smartline More Meni Residence, Sunny Days, Sunset, Sunshine, Tigaki Beach, Tropical Sol, Zorbas Beach.