Hotel Joan Beach, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Snídaně, Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 12.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 21%

Vybavení
Poloha objektu:
V letovisku Adelianos Kampos, cca 6 km od města Rethymnon. Vzdálenost od letiště v Heraklionu cca 80 km. V okolí obchody, restaurace, taverny.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, salonek, restaurace, bar, společenská místnost s TV, prádelna za poplatek (na vyžádání). Venku bazén s oddělenou částí pro děti, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, trezor za poplatek, lednička, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, TV/sat., balkonnebo terasa. FR: viz DR, oddělená ložnice.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti, bary a restaurace v okolí hotelu, 1× týdně řecký večer.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s oblázky přímo u hotelu. Pro vstup do moře doporučujeme obuv. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: elektronické hry, kulečník, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.) Zmrzlina (11.30–12.30 a 15.30–17.30 hod.) Snack (11.30–12.30 a 16.00–17.00 hod.)
Stručné Informace
V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén s oddělenou dětskou sekcí, biliard, vodní sporty, tematické večery, internetový koutek, wifi internetové připojení

Popis
Vzdálenost od letiště: 270 km  Nejbližší město: Rethymno (7 m) Typ pláže: písečná Vzdálenost od pláže: u hotelu

Pláž
Písečná pláž je přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky jsou za poplatek

Url
www.joanbeach.com/en

Služby Za Poplatek
Biliard, vodní sporty

Pro Děti
Dětská sekce v bazénu, hřiště

Poloha
Hotel je vzdálen 400 m od centra Adele, 7 km od města Rethymno , 70 km od letiště v Heraklionu

Ubytování
Balkon/terasa, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, trezor, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, souprava na přípravu kávy a čaje

Sport A Zábava
Bazén, tematické večery, biliard, vodní sporty

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Joan Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Eva Bay, Grecotel White Palace, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.