Hotel Limas, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Pláž
cca 70 m od pláže

Poloha
Tento menší rodinný hotel Limas se nachází v klidné lokalitě poblíž vesničky Pigi na západním pobřeží ostrova Kréta. Hotel je umístěn cca 8 km od centra města Rethymno, kde naleznete mnoho obchodů, barů, restaurací, taveren a diskoték. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 75 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí a lobby, Internetový kout, restaurace, bar, bazén se slunečníky a lehátky, parkoviště.

Ubytování
Čisté a jednoduše vybavené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC, ledničkou, klimatizací, TV a balkonem nebo terasou.

Pro děti
Dětské židličky v restauraci

Služby na poplatek
Internet, klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Stravování
Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Limas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.