Hotel Maravel Land, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Polopenze, Plná penze, All inclusive

Ceny za osobu od 9.840 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Maravel Land - vybavení

u pláže
Poloha objektu:
Cca 6 km od centra Rethymnon (pravidelné linkové spojení autobusem). V okolí několik restaurací, taveren a obchodů.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov v zahradě. Vstupní hala s recepcí, televizní koutek, restaurace, bar. V zahradě bazén, brouzdaliště,terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, telefon, trezor za poplatek, lednička, TV/sat., balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DR, malá oddělená ložnice.

Zábava:
Občas je pořádán řecký večer a disko.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo u dlouhé písečné pláže s oblázky (pro vstup do vody doporučujeme obuv). Lehátka a slunečníky za poplatek, bar.

Pro děti:
Za poplatek:  biliár, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště a dětské hřiště, dětská postýlka zdarma.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00–22.00 hod.) Snack (11.00–12.00 a 14.00–17.00 hod.) Odpolední svačina Čaj, káva a bábovka (16.00–17.00 hod.) Zmrzlina (11.00–12.30 a 14.30–16.00 hod.)

Poloha

Letiště Heraklion cca 67 km

Pláž

Široká písčito-oblázková pláž leží přímo u areálu hotelu
Pozvolný vstup do moře, bar a sprchy
Lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování

Standardní pokoj
Klimatizace za poplatek
Koupelna se sprchou či vanou, WC
Telefon, SAT-TV, rádio
Bezpečnostní schránka za poplatek
Minilednička zdarma
Balkon nebo terasa
Děts. postýlka na vyžádání zdarma
Rodinný pokoj je prostornější
Má 2 oddělené místnosti

Popis

Recepce, restaurace a bar
Bazén pro dospělé s částí pro děti
Lehátka a slunečníky zdarma
Oficiální kategorie hotelu je 3*

Internet

Wi-Fi na recepci a u plážového baru zdarma

Sport a zábava

Zdarma: dětské hřiště
Za poplatek: kulečník, stolní tenis, potápění, masáže, stolní fotbal

Stravování

Polopenze nebo plná penze formou bufetu, možnost All Inclusive
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, zmrzlina, odpolední snack, místní vybrané alko a nealko nápoje (11.00–22.00)


Stručné Informace
vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, plážový bar, venkovní bazén s dětskou částí, wifi internetové připojení v lobby. hotel je určen pro nenáročnou klientelu

Poloha
v letovisku Adelianos Kampos, 7 km od centra města Rethymnon, 60 km od mezinárodního letiště v Heraklionu

Pláž
písčitě-oblázková pláž u hotelu, lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Ubytování
balkon/terasa, chladnička, tv/sat, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů; trezor, telefon a klimatizace za poplatek  

Sport A Zábava
venkovní bazén, kulečník, řecký večer

Služby Za Poplatek
občerstvení v plážovém baru, služby lékaře, kulečník

Pro Děti
dětská sekce v bazénu, dětské hřiště

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha objektu
na našem trhu již známý a velmi oblíbený hotel, který v sezóně 2017 přidáváme do naší nabídky. Hotel Maravel Land se nachází nedaleko hotelu Sea Front, který nabízíme již mnoho let. Hotel leží v klidném prostředí, hned u moře a písčité pláže, zasazen je do pěkné zahrady s květinami, keři, stromy, vzrostlými palmami. Nedaleko je třída s obchody, kožešinami, restauracemi, tavernami a kavárnami. V jednom z velkých obchodů v letovisku je k dispozici nejbližší bankomat (přístupný 24 hodin). Zastávka autobusu městské linky do Rethymna je jen kousek od hotelu (jízdenka vyjde na cca 1,30€/cesta, do Preveli cca 5€/cesta - přestupuje se v Plakiasu, za návštěvu určitě stojí též město Chania -- cca hodina autobusem). Hotel je ideální pro rodinnou dovolenou.

Popis objektu
hotelový areál tvoří 4 jednopatrové budovy, celkem je zde 63 pokojů (1-, 2lůžkových s možností přistýlky a prostornější pokoje pro rodiny (až pro 4 osoby, oddělená místnost pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, fénem, chladničkou, telefonem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, zahradu nebo okolí. Klimatizace za poplatek (cca 5€/den, v rodinných pokojích cca 7€/den). Trezor na pokoji za poplatek (cca 1,50€den). Rychlovarná konvice - na vyžádání. Ceny za rodinné pokoje nejdete na našem webu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
vstupní hala s recepcí, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), vnitřní restaurace s výhledem na moře, bar & snack bar u pláže. Zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce a plážového baru - zdarma.

Stravování
formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz popis) - ceny najdete na našem webu. Snídaně a večeře formou bufetu.

Program all inclusive
ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-20:30) formou bufetu.
Včasná kontinentální snídaně (04:00-07:00) a pozdní studená večeře (20:30-02:00) - jen na vyžádání*
Možnost obědů v restauraci a la carte, jen za extra poplatek
Občerstvení ve formě snacků (11:00-17:00, mimo čas oběda)
Zmrzlinu (kopečkovou) - 11:00-12:30 a 14:30-16:00
Odpolední filtrovanou kávu nebo řeckou kávu, teplý a studený čaj, mléko s koláčky nebo sušenkami (16:00-17:00)
Neomezenou konzumaci místních rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních rozlévaných alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, raki, brandy) od 11:00-22:00
Konzumace po 22:00 se hradí extra
Balíček místo oběda, *včasnou snídani nebo pozdní studenou večeři je nutno nahlásit nejpozději den předem do 20:00 hodin

Sport a zábava
bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětské hřiště, kulečník (cca 2€/hra). Hotel pořádá obvykle 1x za týden řecký večer s hudbou a tancem, někdo disco večer (dle počasí). Masáže - na vyžádání, za poplatek. Vodní sporty na pláži (za poplatek), cca 300 m.

Výhody
chutná strava

Menší, příjemný hotel oblíbený u českých klientů. 1x týdně řecký večer. Prostorné rodinné pokoje.

restaurace a bary cca 50 m od hotelu, letovisko Rethymnon cca 7 km. Adelianos Kampos je součastí letoviska Rethymnon. Zastávka autobusu za hotelem. Transfer z letiště cca 120 min.

přímo na oblázkovo – písečné pláži. Lehátka a slunečníky za poplatek. Snack bar s terasou. Vhodné boty do vody.

63 pokojů, ve 4 budovách. V první budově naleznete recepci s internetovým koutkem a WiFi (obojí za poplatek), v poslední budově koutek se sat. TV, restauraci a bar. V zahradě naleznete bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): s vanou, WC, fénem, telefonem, kabelovou TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Strana do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (2B): stejné vybavení jako 1A/2A/3A, ovšem balkon s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (2C/3C/4C): kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, 1 koupelna, rozloha 50 m2, jinak jako 1A/2A/3A.

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
stolní tenis, biliár, tenis (v hotelu smartline Rethymno Residence), vodní sporty na pláži.

masáže za poplatek.

1x týdně dle počasí řecký večer nebo diskotéka.

vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), židličky v restauraci.

B.

VISA, MasterCard.

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 22:00 h. Snacky od 11:00 do 17:00 h. (mimo dobu obědu). Zmrzlina od 11.00 do 12:30 h. a od 14:30 do 16:00 h. Káva, čaj a pečivo od 16:00 do 17:00 h. Předem je možné si objednat pozdní večeři, popř. brzkou snídani. Na vyžádání vegetariánská strava.

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Maravel Land není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.