Hotel Maravel Sky, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení

Hotel Maravel Sky - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha objektu:
V letovisku Adelianos Kampos, cca 6 km od starobylého města Rethymnon (pravidelné autobusové spojení). V blízkosti minimarket, několik restaurací a taveren.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a několik vedlejších budov. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 restaurace `a la carte (NYC Burger House, italská, řecká, SUSHI bar), lobby bar. Venku 3 bazény (z toho jeden pouze pro dospělé), 4 bazény pro děti (z toho jeden s skluzavkou pro malé děti), bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., hudební kanál, telefon, trezor za poplatek, lednička, voda při příletu, balkon nebo terasa. DRS: viz DR, župany, láhev vína při příjezdu, prostornější.   FR: viz DRS, set na přípravu kávy a čaje, DVD přehrávač, prostornější, palanda nebo pohovka. SU: viz FR, oddělená ložnice. SU2: viz. SU, 2 ložnice + obytná místnost. JSPP: viz DRS, set na přípravu kávy a čaje, koš ovoce, láhev vína a vody po příletu, privátní bazén.

Zábava:
Občas večerní programy, animační programy.

Stravování:
Viz. program all inclusive. U večeře vyžadovány u pánů dlouhé kalhoty.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s oblázky cca 150 m (přes pobřežní komunikaci). Pro vstup do vody doporučujeme obuv. Lehátka a slunečníky za poplatek, osušky zdarma.

Pro děti:
Zdarma:  fitness. Za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže.

Program All Inclusive:
Dětské brouzdaliště, dětský bazén, dětská postýlka zdarma, miniklub (4–12 let).

Wellness:
K dispozici 5 bezbariérových pokojů (na vyžádání dle konkrétních požadavků klienta)

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj a čokoláda v baru u bazénu a v lobby baru (10.00–24.00 hod.) Odpolední káva (16.00–17.00 hod.) Občerstvení (11.00-18.00 hod.) Zmrzlina (11.00–18.00 hod.) a la carte restaurace (12.00-20.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Maravel Sky není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Solimar Dias.