Hotel Orion, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Pláž
cca 200 m od pláže

Poloha
hotel skládající se z hlavní budovy a přilehlé budovy Maestro Studios se nachází nedaleko písčité pláže v letovisku Adelianos Kampos, cca 6 km od města Rethymno a 80 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzdálenost mezi budovami je cca 100 m, budova Maestro Studios je od pláže vzdálena cca 70 m. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek. Hosté studií Maestro využívají veškerých služeb v hotelu Orion. Oficiální kategorie: Orion 4*, Maestro Studios 3*.

Vybavení
recepce, výtahy, wi fi ve veřejných prostorách, lékař na zavolání, společenská místnost se SAT TV a koktejl barem, restaurace, snack bar u bazénu, sladkovodní bazén (studia Maestro mají také svůj bazén), stolní tenis, herna, kulečník, vodní sporty na pláži, 2x týdně animace, obchodní centrum Kua.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a studia až pro 3 osoby v přilehlé budově. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT TV, rádiem, mini ledničkou, trezorem, wi fi zdarma a balkónem nebo terasou. Studia v přilehlé budově jsou vybavena koupelnou s WC, klimatizací, SAT TV, trezorem, kuchyňkou s mini ledničkou a balkónem. Studia nemají telefon ani rádio.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti
dětské hřiště.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (10:00 – 18:00), odpolední čaj/káva (16:30 – 17:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Orion není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.