Hotel Rethymno Palace, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 17.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Rethymno Palace Hotel se nachází v poklidné části vesnice Adelianos Kampos, 6 km od historického města Rethymno, kam se jednodušše dopravíte veřejnou dopravou. Zde můžete navštívit množství oblíbených turistických atrakcí jako pevnost Fortezza, Archeologické muzeum, nachází se zde mnoho kaváren, restaurací a taveren a odpočinout si můžete v městském parku. Hotel se nachází u nádherné písečno- oblázkové pláže Adelianos Kampos. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 80 km.

Vybavení hotelu:
V hotelu se nachází recepce, společenská místnost, lobby, restaurace, taverna, kavárna, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní bazén s vyhřívanou vodou, výtah, TV místnost. K dispozici jsou kadeřnické služby a pro chvíle relaxace hotel nabízí lázeňské centrum, saunu a zahradu. Wi-fi připojení zdarma na recepci.

Vybavení pokoje:
V hotelu se nachází 229 luxusních pokojů zařízených v místním stylu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizí, mini chladničkou, fénem. K dispozici jsou tyto typy pokojů: - Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře - Rodinný pokoj pro 2 - 4 osoby - SUITE pro 2-4 osoby - Dvoujlůžkový pokoj PROMO pro 2 osoby

Pláž a plážový servis:
Hotel se nachází přímo u krásné písčito-oblázkové pláže vybavené slučeníčky, lehátky a ručníky, které jsou pro klienty hotel zdarma.

Pro děti:
Pro děti je k dispozici dětské hřiště, mini klub, videohry (za poplatek), dětský bazén, dětská postýlka.

Sport a zábava:
Hotel nabízí široké spektrum sportovního vyžití: fitness/posilovna, multi-sportovní hřiště na tenis, basketbal, mini fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, bowling, šipky, biliár, aerobik, vodní pólo. Pro chvíle odpočinku a relaxace je k dipsozici lázeňské centrum, sauna, masáže.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Stravování v hotelové taverně, klimatizace, biliár, kadeřnické služby, spa a wellness. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení,pojištění CK proti úpadku, služby česky mluvícího delegáta po dobu pobytu k dispozici na telefonu, asistenční služby v době příletu a odletu.

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Rethymno Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Residence, Sea Front, Solimar Dias.