Hotel Rethymno Residence, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
Moderně zrenovovaný a velmi žádaný hotelový komplex tvoří hlavní budova a 6 dalších budov. Areál leží v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos. Byl vystavěn ve stylu tradiční i moderní krétské architektury.Nedaleko je třída s obchody, restauracemi, tavernami a kavárnami. Zastávka autobusu městské linky do Rethymna je hned před hotelem. Jízdenka vyjde na cca 1,20€/cesta, taxi vyjde na cca 8–10€/cesta. Nedaleko od hotelu je stanoviště taxíků a bankomat. Během pobytu doporučujeme, kromě návštěvy Rethymna (cca6 km), absolvovat jízdu výletním vláčkem a navštívit např. klášter Arkadi. Hotel produkuje vlastní olivový olej,olivy, zeleninu a ovoce. Hotel Smartline Rethymno Residencese nachází cca 100 m od hotelu Sea Front, který též nabízíme, směrem na město Rethymno. Hotel bývá velmi brzo obsazen, zájemcům o pobyt doporučujeme určitě včasnou rezervaci.

Popis objektu
V areálu je celkem 157 pokojů (1-, 2lůžkové, prostorné rodinné pokoje pro 4 osoby s výhledem do zahrady, které se skládají z 2 pokojů, v jednom je dvojlůžko a v druhém 2 samostatná lůžka, event. přistýlky nebo palanda pro děti). Hotel dále nabízí pokoje s vlastním bazénem jen pro 2 dospělé osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem,TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, letovisko, bazén a okolí. Trezor na pokoji za poplatek (cca 2€/den). DVD přehrávač na vyžádání na recepci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, restaurace, taverna, hlavní hotelový bar, bar u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž zdarma. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování
Formou polopenze nebo za příplatek ALLINCLUSIVE (viz popis). Snídaně a večeře formou bufetu.

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu
Včasná kontinentální snídaně 04:00-07:00
Pozdní snídaně 10:00-11:00 formou kontinentálního bufetu
Během obědů a večeří neomezená konzumace místních nealkoholických nápojů (voda, soda, nealko, ovocné šťávy a džusy, filtrovaná káva a čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé, růžové a červené víno)
Lehké občerstvení ve formě snacků: 11:00-18:00 v baru u bazénu (např. teplé toasty, hamburgery)
Zmrzlinu (kopečkovou) od 11:00-18:00
Odpolední filtrovanou kávu se sušenkami nebo koláčky od 16:00-17:00
Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (různé nealko, ovocně šťávy, džusy, filtrovaná káva, horká čokoláda, čaj, nealkoholické koktejly) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé, růžové a červené víno, raki, brandy, ouzo, koktejly/míchané nápoje) od 10:00-24:00 v barech
Bary jsou otevřeny: bar u bazénu 10:00-18:00 a hlavní bar 18:00-24:00
Konzumace po 23:00 se hradí extra
Na konzumaci značkových nápojů nebo nápojů v lahvích hotel poskytuje obvykle slevu 20%
Alkoholické nápoje nejsou podávány mladistvým do věku 18 let
Během večeří je požadováno společenské oblečení (u mužů jsou striktně požadovány dlouhé kalhoty, letní košile), stejně tak není povolen vstup do restaurace během obědů v plavkách nebo plážovém oděvu, žabkách

Sport a zábava
3 bazény, 2 dětské bazény (jeden pro děti do 6 let a druhý pro děti od 6 do 12 let), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště. Kulečník (cca 2€/hra), air hockey (za poplatek cca 0,50-1€/hra), videohry (za poplatek cca 1€/hra), stolní tenis (zdarma), tenis (cca 4€/hodina), jednoduše vybavené fitcentrum (zdarma). Dětský klub pro děti od 4-12 let (cca 6x týdně, jen v určitých časech, 10:30-17:00). Hotel pořádá obvykle v hlavní sezoně pravidelně různá večerní představení a show (kouzelník, řecká živá hudba, diskotéka…) v baru u bazénu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 5-6€/set/den).

Výhody
Pěkné bazény

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Rethymno Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.