Hotel Solimar Dias, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.220 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 27%

Vybavení
Poloha objektu:
V oblasti Adelianos Kampos cca 7 km od historického centra Rethymnon a cca 80 km od letiště. V blízkém okolí taverny, bary, restaurace a obchody.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, bar. Venku bazén, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna (vysoušeč vlasů, župan), WC, klimatizace, trezor za poplatek, telefon, TV/sat., hudební kanál, lednička, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. FR: viz DR, prostornější.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž s oblázky cca 150 m od hotelu (přes pobřežní komunikaci). Doporučujeme obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek, osušky oproti kauci.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis, tenis. Za poplatek: videohry, biliár.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma, dětské hřiště, židličky v restauraci, dětský bazén.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.00 hod.) Lehké občerstvení (11.00–13.00 a 15.00–17.30 hod.) Odpolední káva a čaj se sušenkami (16.00–17.00 hod.)
Pláž
cca 100 m od písčito-oblázkové pláže

Poloha
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází ve velmi hezk yupravené zahradě, jen cca 100 m od písčito-oblázkové pláže (vhodná obuv do vody - mohou se vyskytovat kameny), která je přes komunikaci. Hotel se nachází jen cca 700 m od centra s bary, restauracemi a obchody, od letiště je hotel vzdálen cca 70 km. oficiální kategorie 4*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří lobby s recepcí, WiFi, prádelna, TV místnost, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, kulečník.

Ubytování
Moderní pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, sat TV, minilednicí a balkonem nebo terasou.

Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, WiFi, kulečník, osušky na pláž za vratnou zálohu.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, odpolední káva, čaj, zákusky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 23:00).

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Solimar Dias není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front.