Hotel Stella Kathrin, Adelianos Kampos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Pláž
cca 50 m od pláže.

Poloha
tento rodinný, velice příjemný hotel se 40 pokoji se nachází jen cca 50 m od písčité pláže , ve středisku Adelianos Kampos, v blízkosti vesničky Adele. Hotel je jen 6 km od velice krásného a známého města Rethymno, do kterého jezdí autobus ze zastávky jen 50 m vzdálené od hotelu. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 63 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří recepce, parkoviště, venkovní bazén, bar, restaurace, zahrada, WiFi ve veřejných prostorách, animace.

Ubytování
hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností max. 1 přistýlky a rodinných pokojích s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí, sat TV, trezorem a balkonem.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor, klimatizace (cca 6 EUR/den).

Pro děti
dětský bazén

Strava
All Inclusive: bufetové snídaně (7:30 – 09:15), bufetové obědy 12:30 – 13:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), odpolední káva (14:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje – pouze omezené druhy k hlavním jídlům: pivo, místní víno, raki a nealkoholické nápoje v Post mixu (10:00 – 22:00), na ostatní druhy nápojů mají hosté 50% slevu. V rámci all inclusive nejsou zahrnuty dovozové nápoje, šumivá vína, šampaňské a lahvová vína.

Další ubytovací kapacity v Adelianos Kampos

Hotel Stella Kathrin není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Adelianos Kampos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Adelianos Kampos: Adele Beach, Aquila Rithymna Beach, Dias Solimar, Eva Bay, Grecotel White Palace, Joan Beach, Jo-An Beach, Maravel Land, Maravel Sky, Maravel Star Art, Rethymno Palace, Rethymno Residence, Sea Front, Seafront Apartments, Solimar Dias.