Studio / Apartmán Dům Ilias, Agia Apostoli

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Apostoli

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Rodinný apartmánový dům se nachází v těsné blízkosti parku, za nímž leží tři poloostrovy se čtyřmi písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Východní pláž Gold Coast nabízí výhled na malebné město Chania s benátským přístavem, které je vzdáleno od letoviska cca 4 km. Nejbližší obchůdky, taverny a bary jsou 2 minuty pěší chůze od domu. Doporučujeme všem věkovým kategoriím a především klientům, kteří využijí blízkosti historického centra Chanii.

Informace k ubytování:
dvoulůžková studia s možností přistýlkyapartmány až pro 4 osoby (2 místnosti)sociální zařízení (WC, sprcha, fén)kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí)TV, telefon, Wi-Fiklimatizace (za poplatek cca 6 €/den)trezor (za poplatek cca 1,5 €/den)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcísnack bar, bar na střeše u bazénustřešní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
letenku Praha - Chania - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravyslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Apostoli

Studio / Apartmán Dům Ilias není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Apostoli se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Apostoli: Elotia.