Hotel Porto Galini, Agia Galini

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Galini

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 7.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3 lůžka snídaně, možnost dokoupení večeří

Poloha
Hotel Porto Galini se nachází na východním konci vesnice asi 150 m od pláže. Hotel je v zeleni a mimo ruch letoviska, do centra letoviska se dostanete příjemnou procházkou za necelý kilometr, nejbližší obchod je asi 100 m v kempingu.

Ubytování
Hotel nabízí svým hostům 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (za příplatek), telefonem, TV, terasou, ledničkou (na vyžádání a za příplatek) a mají terasou. Pokoje v přízemí jsou orientované do zahrady nebo na bazén. Do pokojů lze umístit přistýlku nebo dětskou postýlku.

Vybavení a služby hotelu
Mezi vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar, bazén, herní místnost, tenisový kurt, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště, trezor na recepci (za příplatek).

Stravování
Rozšířená kontinentální snídaně je formou bufetu. Večeře si lze připlatit v místních přilehlých tavernách, pro skupiny větší než 8 osob lze za příplatek objednat večeře v hotelové restauraci.

Shrnutí
Ubytování s řadou sportovního vyžití a s dávkou soukromí mimo hlavní ruch letoviska.

Pláž
Nejbližší písčito-oblázková pláž je z části organizovaná, s krásným výhledem na zátoku a přístav. Najdete ji přibližně 150 m od hotelu.

Vzdálenosti
Pláž: cca 150 m Centrum letoviska: cca 900 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Galini

Hotel Porto Galini není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Galini se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Galini: Ariadne, Glaros, Palazzo Greco, Porfyra Village, Studia Kriti, Tropica Club.