Hotel Tropica Club, Agia Galini

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Galini

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 11.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3lůžka bez stravy, možnost dokoupení snídaní a večeří

Poloha
Komplex dvoupatrových vilek se nachází v zahradě přímo u pláže v klidnější části letoviska za přítokem řeky do moře. V okolí najdete restaurace, plážové bary, nejbližší obchody jsou vzdáleny asi 200 m a centrum městečka asi 600 m.

Ubytování
Vilky mají apartmány s oddělenou ložnicí a s možností přistýlky. Apartmány v přízemí mají menší zahrádku a apartmány v patře mají zastíněný balkon. Všechny mají koupelnu s WC, kuchyňku se základním vybavením, ledničku, klimatizaci (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi.

Vybavení a služby hotelu
V zahradě komplexu je velký venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a u pláže je taverna s barem.

Stravování
V taverně u pláže si lze předem dokoupit servírované snídaně (výběr z menu) a servírované večeře, které se skládají z 3 chodů (výběr z menu).

Shrnutí
Tato horká novinka letošní sezóny v sobě spojuje spoustu výhod - blízkost krásné pláže, milí majitelé a do centra pár minut, doporučili bychom ji jak párům, tak rodinám s dětmi.

Pláž
Hotel se nachází asi 30 m od písčito-oblázkové pláže, kde si můžete pronajmout slunečníky a lehátka.

Vzdálenosti
Pláž: asi 30 m Centrum letoviska: 600 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Galini

Hotel Tropica Club není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Galini se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Galini: Glaros, Palazzo Greco, Porfyra Village, Porto Galini, Studia Kriti.