Termín 1493266054: 23.6. - 7.7. 2+0 letecky bez stravy


Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Galini


Strava Bez stravy

Základní cena za osobu 19.575 Kč

Vybavení

Cena

Kalkulace celkové ceny pro 2 dospělé, odlet Praha

Charakteristika ubytováníCenaCelkem
STU 2 (2+0) (2 dospělí)2 x 19.575 Kč39.150
Cena celkem 39.150 Kč

Informace

Apartmánový dům Studia Porfyra Village
Popis ubytování:
Majitel objektu Porfyra Village kdysi vlastnil v Aténách úspěšnou reklamní agenturu. Před několika lety se však rozhodl pro návrat "ke kořenům" a zrenovoval svůj rodný dům s mimořádným citem a estetikou. Dům se nachází v Agia Fotia a nabízí krásný výhled na divokou přírodní scenérii Jižní Kréty, jakož i na širé moře. Zároveň je obklopený olivovníky a borovicemi. Nabízí ubytování ve studiích a apartmánech pro 2-3 osoby v udržované zahradě. K dispozici je bazén, kulečník, ale i bar-kavárna, kde si můžete vychutnat snídani (za extra poplatek) a je zde možnost připojení se na WiFi. Na své si tu přijdou milovníci absolutně klidné dovolené.

kategorie:

***Kapacita:

14 apartmánů a studiíPláž:

cca 500 m, krásná písečná pláž s drobnými kamínky, lehátka a slunečníky za poplatekUbytování / Vybavení:

studia a apartmány s jednou ložnicí pro 2-3 osoby • kuchyňský kout • umyvadlo • lednice • koupelna (sprcha, WC) • terasa nebo balkon • klimatizace. V bytě: bazén • zahrada • TV / SAT • bar / kavárna • WiFi • kulečníkStravování:
bez stravy

www:

www.porfyracrete.grCena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – KRÉTA – PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).Povinné příplatky:
pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Nezávazná rezervace

Zájezd je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. I když se snažíme o maximální aktuálnost naší nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný zájezd už vám nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero zájezdů.

1. 2. 3. 4. 5.

Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z katalogu či elektronických materiálů pořádající cestovní kanceláře Aeolus, řecká cestovní kancelář s.r.o., IČ 26909341. Provozovatel webu e-ck.cz neručí za jejich správnost a úplnost.