Studio / Apartmán Studia Kriti, Agia Galini

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Galini

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 8.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-3lůžka bez stravy, možnost dokoupení snídaní (5€/osoba, objednání i platba na místě)

Poloha
Tradiční třípatrový dům se nachází nedaleko centra Agia Galini, v boční uličce. Na hlavní komunikaci, kde jsou nákupní možnosti je to jen 20m. Vedle ubytování je prázdná budova, která je v letních měsících hojně porostlá zelení. K pláži se dostanete pohodlně za pár minut. Také taverny, kavárny a bary jsou velmi blízko.

Ubytování
Ubytování nabízí třílůžková studia ve 2. patře a dvoulůžková studia ve 3. patře. Všechny studia mají prostorné koupelny po renovaci (některé s vanou, některé se sprchovým koutem), fén, klimatizaci, TV, kuchyňský kout se základním vybavením a balkon. Dům nemá výtah.

Vybavení a služby hotelu
V přízemí domu je restaurace, kde se podávají snídaně a malá recepce. Na recepci jsou trezory za poplatek. Na recepsi a v restauraci je WIFI zdarma.

Stravování
Bez stravy. Na místě si lze dokoupit kontinentální servírované snídaně (5€/osoba - platba na místě).

Shrnutí
Novinka letošní sezony. Jednoduché ubytování za výbornou cenu. Velmi vřelí a ochotní majitelé. Vhodné pro poznávání okolí.

Pláž
Hotel se nachází asi 750m od písčito oblázkové pláže. Slunečníky a lehátka jsou na pláži k pronájmu.

Vzdálenosti
od pláže: cca 750m od centra městečka Agia Galini: cca 200m od přístavu: 400m od zastávky autobusu: 200m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Galini

Studio / Apartmán Studia Kriti není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Galini se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Galini: Glaros, Palazzo Greco, Porfyra Village, Porto Galini, Tropica Club.