-

Dovolená Agia Marina - hotely

Eleftheria

Náhled objektu Eleftheria, Agia Marina, ostrov Kréta, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Agia Marina a na ubytování v hotelu Eleftheria budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Krétě, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Epimenidis

Náhled objektu Epimenidis, Agia Marina, ostrov Kréta, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Aparthotel Epimenidis je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Agia Marina prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Krétě příjemný čas relaxace

Galini Sea View

Náhled objektu Galini Sea View, Agia Marina, ostrov Kréta, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Galini Sea View, kde si můžete v resortu Agia Marina na Krétě bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Santa Marina Beach

Náhled objektu Santa Marina Beach, Agia Marina, ostrov Kréta, Řecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Agia Marina, kde se nachází Hotel Santa Marina Beach, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Krétě vám může začít prakticky ihned po příletu

Thodorou

Náhled objektu Thodorou, Agia Marina, ostrov Kréta, Řecko
Dovolená v aparthotelu Thodorou určitě potěší všechny milovníky lenošení na lehátcích u hotelových bazénů či pod slunečníky na plážích u šumících vln moře a svůj pobyt si ve středisku Agia Marina na Krétě určitě náležitě vychutnají a užijí

Dovolená Agia Marina - informace

Agia Marina je oblíbeným turistickým letoviskem na severním pobřeží Kréty, největšího ostrova v Řecku, a rozkládá se necelých 10 kilometrů západně od zdejší metropole Chania. V Chanii také nejčastěji během turistické sezóny přistávají letadla s turisty, mířícími do letovisek jako je právě Agia Marina.

Dovolená Agia Marina - fotografie

Prázdninové letovisko Agia Marina sousedí s dalším turistickými resorty na břehu zálivu Chania, kam každým rokem s oblibou cestují turisté ze všech koutů Evropy. Agia Marina je v této části Kréty asi nejznámějším letoviskem, ovšem i takové obce, jako je Platanias, Gerani, Tavronitis, Maleme nebo Kolymbari, si již své místo na turistickém slunci našly a každou sezónu dovolených ožívají turisty, kteří si přijeli vychutnat zdejší atmosféru, čisté moře a horké krétské sluníčko.

Toto letovisko je charakteristické zejména spoustou zeleně, poutavým výhledem na nedaleký ostrůvek Svatého Teodora a především krásnou písčitou pláží. To jsou hlavní důvody, proč se sem turisté často opakovaně vracejí, aby tu prožili příjemnou letní dovolenou u moře.

Dovolená Agia Marina - fotografie

Agia Marina zažila prudký růst vlastně až s rozvojem turistiky na ostrově Kréta, neboť leží v příznivé vzdálenosti od letiště v Chanii. Transfery turistů na hotel po přistání na zdejším letišti tak netrvají nijak dlouho a místní pláž nabízí vše, co mohou turisté od dovolené na Krétě očekávat.

Letovisko Agia Marina vlastně tvoří z větší části hotely a další ubytovací kapacity a samozřejmě nechybí ani nezbytná turistická infrastruktura. Návštěvníci resortu Agia Marina tak mají během svého pobytu na severokrétském pobřeží k dispozici celou řadu restaurací, taveren, barů, kaváren, obchodů a pochopitelně i několika nočních zábavních podniků a diskoték.

Na zdejší pláži si mohou návštěvíci letoviska Agia Marina užívat nejen koupání a plavání v příjemně prohřátých vodách, ale pro aktivní jedince jsou tu dostupné i nejrůznější vodní sporty a půjčovny potřebného vybavení. Hlavní pláž v Agia Marina se táhne v délce téměř třech kilometrů a její povrch je tvořen jemným pískem. Protože se zdejší pobřeží svažuje do moře jen velmi pozvolna, je dovolená v Agia Marina oblíbená i mezi rodinami s malými dětmi.

Letní dovolená u moře v oblasti Agia Marina bude vyhovovat především těm z turistů, kteří preferují rušná letoviska a vyhledávají zábavu nejen přes den, ale i po setmění. Již zmiňovaný ostrov Svatý Teodor (nebo též Agii Theodori) leží necelého půl kilometru od zdejší hlavní pláže a kromě kostela se na jeho území nenachází žádná stavba.

Vzhledem ke skutečnosti, že Agia Marina leží jen kousek od Chanie, mohou se turisté, toužící po zábavě a rozptýlení, vydat i do této metropole, která je připravena uspokojit veškeré jejich požadavky na dokonalou dovolenou v Řecku.

Kam jinam na Krétě na dovolenou?

Další sekce katalogu Agia Marina, ostrov Kréta

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Agia Marina jsou prezentovány v sekci Agia Marina first minute.