Aparthotel Akatos, Agia Marina

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
13 studií a 9 apartmánů

Popis:
Aparthotel Akatos leží ve velmi hezké oblasti nedaleko Chanie v centru letoviska Agia Marina a přitom nedaleko od krásné písečné pláže. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Malý komplex s příjemnou atmosférou leží v dosahu taveren, barů, obchodů a nedaleko autobusové zastávky, ze které se pohodlně dostanete na denní nebo večerní prohlídku Chanie. Dopouručujeme všem klientům, kteří chtějí na dovolené spojit odpočinek se zábavou.

Vybavení hotelu:
cca 100 m od písečné pláže recepce snack bar, kavárna, pool bar TV koutek, elektronické hry bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek zahrada wi-fi ve společných prostorách zdarma

Vybavení pokoje:
dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, zařízený kuchyňský kout, telefon, lednička, TV, vysoušeč vlasů, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Klimatizace za příplatek cca 5 E/apt., platba na místě. K dispozici studia s možností 1 přistýlky anebo dvoupokojové apartmány se 2 přistýlkami za příplatek. Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Aparthotel Akatos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Ilianthos Village, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.