Aparthotel Alexandros, Agia Marina

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 8.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 27%

Vybavení
Poloha:
rodinný komplex nacházející se v tiché lokalitě letoviska Agia Marina v blízkosti písečné pláže.

Vybavení:
terasa, WI-FI za poplatek, pool bar, parkoviště.

Ubytování:
typ 1/2 a 1/3 STUDIO - místnost se 2 nebo 3 lůžky, typ 1/2 AP, 1/3 AP, 1/4 AP - 2lůžková ložnice a denní místnost až se 2 lůžky, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, balkon nebo terasa.

Stravování:
vlastní, s možností dokoupení snídaně formou bufetu nebo večeří á la carte, ve vedlejším ubytovacím zařízení Oscar Suites (40 m).

Pláž:
písečná, cca 220 m přes místní komunikaci.

Sport:
možnost využívání venkovního bazénu se sladkou vodou u vedlejšího hotelu - ZDARMA.
Poloha
Oblíbená rodinná studia a apartmány se nacházejí cca 150 m od krásné písečné pláže v letovisku Agia Marina. Od historického a velmi oblíbeného města Chania jsou vzdáleny asi 9 km. V nedaleké blízkosti studií je minimarket. Vzdálenost od letiště Chania je cca 12 km. Klienti studií a apartmánů mohou zdarma využívat bazén u vedlejšího hotelu.

Pláž
Písečná pláž (místy oblázky) je vzdálená 150 m, pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky, vlastním sociální zařízení, kuchyňský kout se základním nádobím, lednice, TV a balkon nebo terasa. Bezpečnostní schránka za poplatek 1 €/den, klimatizace za poplatek 6 €/den. Čtyřlůžkový průchozí apartmán (ložnice + pokoj s KK), vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, TV, lednice, balkon nebo terasa. Bezpečnostní schránka za poplatek 1 €/den, klimatizace za poplatek 6 €/den.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkové studio s KK: 1 dospělý + 1 dítě / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Čtyřlůžkový průchozí apartmán s KK: 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí.

Sport a zábava
Klienti apartmánů mají k dispozici bazén ve vedlejším hotelu. V letovisku Agia Marina je spousta taveren, barů, kaváren, bary s rychlým občerstvením, obchůdků se suvenýry, dětský lunapark a dalších atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. Do aquaparku ve vedlejším letovisku Platanias se můžete v rámci vstupného dopravit turistickým vláčkem.

Služby za poplatek
Wi-Fi připojení u bazénu 2 €/hodina.

Stravování
BEZ STRAVY. Možnost dokoupení snídaní v hotelu Marika Beach (vzdálenost 400 m). Snídaně formou bufetu - dospělý 220 Kč/den, dítě 2-12 let 120 Kč/den. Snídaně jsou v kalkulaci účtovány vždy o jednu méně tzn. 6x na 7 nocí, 9x na 10 nocí a 10x na 11 nocí z důvodu ranního odjezdu z hotelu na letiště.

GPS souřadnice ubytování
35.51671607 23.91758099

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: linka QS 1110/1, Praha 04:55 - 08:40 Chania 09:25 - 11:20 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ujednání
V Řecku je nově zavedena povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Aparthotel Alexandros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Ilianthos Village, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.