Hotel Elotis Suites, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Elotis Suites - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Hotel hostům nabízí celkem 20 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde bar a budící služba. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Hosté mohou využít shuttleservis.

V pokojích je klimatizace. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené rozkládací pohovkou. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutu lze připravit jednoduché pokrmy. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (za poplatek). K vybavení koupelen patří sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na prosluněné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení.

Je možné si objednat snídaně.

Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.

Copyright GIATA GmbH.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Elotis Suites není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.