Hotel Galini Eden, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.273 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 22%

Vybavení
Středisko:
Agia Marina

Poloha:
Hotel se nachází v blízkosti centra města Agia Marina, je pouze pro dospělé a nabízí vysoce kvalitní služby. Komplex se skládá ze dvou částí: Galini Sea View a Galini Eden. K dispozici hostům jsou 4 bazény, posilovna a centrum Eden Spa. Zrekonstruované pokoje v útulné části hotelu Galini Eden osloví ty, kteří hledají klidné místo k odpočinku. Hotel leží přibližně 8 km od města Chania a 23 km od letiště Chania.

Vybavení:
Čtyřhvězdičková část Galini Eden (oddělená místní ulici) navazuje na pětihvězdičkovou část Galini Sea View. Hotel byl postaven v roce 2005, renovovaný v roce 2016 (pokoje v části Galini Eden). Komplex nabízí: 2 budovy v části Galini Eden, prostorná lobby, 24h recepce, restaurace v části Galini Sea View: hlavní Grand Blue - bufet, mezinárodní kuchyně, 2 restaurace à la carte (čínská a italská kuchyně), 2 bary, mini market, směnárna, konferenční centrum pro 200 osob, terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení na internet ve veřejných prostorách; v hotelu jsou schody a rozdíly v úrovni - nedoporučujeme pro osoby s omezenou mobilitou. HOTEL JE POUZE PRO OSOBY STARŠÍ 17 LET.

Sport a zábava:
K dispozici několik bazénů se sladkou vodou, u bazénu zdarma slunečníky a lehátka, krytý bazén, tělocvična, fitness, sauna, kulečník, herna, centrum Galini Eden Spa, vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování:
Standardní pokoje Galini Eden s možností 1 přistýlky mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, koupelnu (sprchový kout, WC, fén), WiFi (za poplatek), satelitní TV, telefon, lednička, trezor, varná konvice. Pokoje mají balkon s výhledem do okolí nebo zahrady.

Stravování:
snídaně (7.30 – 10.00), pozdní snídaně (10.00-11.00), oběd (12,30-14,30), večeře (19.00-21.30) v bufetu v hlavní restauraci, občerstvení v plážovém baru (11.00-18.00), káva, čaj (15.00-17.00), občerstvení v hlavní restauraci (22.15-23.00), nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje ve vyznačených barech (10.00-23.00).

Pláž:
Veřejná, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, cca 100 m od hotelu, přístup přes můstek. Slunečníky a lehátka zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 eur), bar all inclusive.

Upozornění:
Hotel přijímá pouze hosty starší 17 let Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Galini Eden není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.