Hotel Haris, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
48 pokojů, 2 patra, 2 budovy

Popis:
Příjemný hotel Haris leží přímo u krásné písečné pláže v letovisku Agia Marina cca 10 km od Chanie. Je postaven do tvaru V, takže většina pokojů má výhled na moře a na protější ostrov sv. Theodora. Večer se můžete projít do centra Agia Marina a posedět v některém z místních barů a dát si nějaký koktejl. Z hotelu to není daleko ani do vedlejšího letoviska Platanias, které je rušnější a najdete zde oblíbené disko kluby a mnoho obchodů a restaurací. Hotel Haris doporučujeme všem klientům i rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu:
přímo u písečné pláže vstupní hala s recepcí, TV místnost internet na recepci za poplatek 5E/hod. restaurace, bar, pool bar bazén s dětským brouzdalištěm lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 5 E/den (1x slunečník a 2x lehátko) vodní sporty na pláži za poplatek

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, telefon, TV/SAT, lednice, rádio. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Trezor na recepci za poplatek. Možnost 1 přistýlky. Hotel nabízí 2 typy pokojů - v přízemí (s otevřenou terasou) a v patře (s balkonem). Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Haris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.