Hotel Iolida Beach Resort, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Agia Marina

Poloha:
Hotel Iolida Beach je umístěn v živém turistickém letovisku Agia Marina v těsné blízkosti pláže. Hotel se skládá ze dvou budov z nichž jedna leží přímo na pláži a druhá za místní komunikací – budovy jsou propojeny proskleným mostem. Výhodou polohy hotelu je blízkost k severní hlavní silnici ostrova, která prochází Krétou a spojuje největší města a některé z nejoblíbenějších památek. V blízkosti hotelu se také nachází turistický resort Platanias 1,5 km. Město Chania leží cca 8 km odsud; letiště Chania (Daskalogianni) se nachází 22 km od hotelu.

Vybavení:
Hotel se skládá ze 139 pokojů rozložených do dvou budov. Lobby prostor s 24h recepcí, restaurace, 2 bary – u bazénu a na pláži, 2 výtahy, 2 sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Dále hotel nabízí lékárnu, hotelového lékaře, internetový koutek (za poplatek), možnost připojení WiFi ve veřejných prostorách; hernu, tělocvičnu; směnárnu; půjčovnu automobilů, motocyklů a jízdních kol.

Sport a zábava:
Dva venkovní bazény pro dospělé a dva menší bazénky pro děti. Wellness centrum (masáže, sauna), animační programy pro dospělé a děti; vodní sporty na pláži.

Ubytování:
Klasická dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky (pohovka) nabízejí prostor 28-34 m² ; všechna studia jsou vybavena koupelnou (sprchový kout/vana; fén), trezorem (za poplatek), TV, telefonem, klimatizací, kuchyňským koutem s malou chladničkou, balkonem. Pokoje typu apartmán s možností dvou přistýlek (rozkládací pohovka) jsou vybaveny stejně jako klasická studia, nabízejí navíc prostor 39 m², oddělenou ložnici a obývací část. Oba typy pokojů mají výhled do okolí nebo na moře.

Stravování:
All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snack v průběhu odpoledně (káva, čaj, zákusek, zmrzlina). Podávány jsou alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž:
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost z pokojů na pláž cca 50-200 m, v závislosti na umístění pokoje. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek; možnost zapůjčení plážových osušek za vratný depozit.

Tipy pro správnou volbu:
- v centru střediska a v blízkosti pláže - studia a rodinné apartmány - dva bazény s dětskou částí

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1 EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Iolida Beach Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.