Hotel Iolida Beach Resort, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 15.326 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 22%

Vybavení
Středisko:
AGIA MARINA

Poloha:
Hotel Iolida Beach je umístěn v živém turistickém letovisku Agia Marina v těsné blízkosti pláže. Hotel se skládá ze dvou budov z nichž jedna leží přímo na pláži a druhá za místní komunikací – budovy jsou propojeny proskleným mostem. Velkou výhodou polohy hotelu je to, že leží velmi blízko (10 minut jízdy autem) k severní vozovce ostrova, která prochází Krétou a je hlavní silnicí, která spojuje největší města Kréty a některé z nejoblíbenějších památek. V blízkosti hotelu se také nachází turistický resort Platanias 1,5 km. Město Chania leží cca 8 km odsud; letiště Chania (Daskalogianni) se nachází 22 km od hotelu.

Vybavení:
Hotel se skládá ze 139 pokojů rozložených do dvou budov. Lobby prostor s 24h.recepcí, restaurace, 2 bary – u bazénu a na pláži, 2 výtahy, 2 sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Dále hotel nabízí lékárnu, hotelového lékaře, internetový kout (za poplatek), možnost připojení Wifi ve veřejných prostorách; hernu, tělocvičnu; směnárnu; pronájem automobilů, motocyklů a jízdních kol.

Sport a zábava:
Dva venkovní bazény pro dospělé a dva menší bazénky pro děti. Na pláži vodní sporty, wellness centrum (masáže, sauna), animační programy pro dospělé a děti.

Ubytování:
Klasická dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky nabízí prostor 28-34 m² ; všechny studia jsou vybaveny: koupelnou (sprchový kout/vana; fén), trezorem (za poplatek), TV, telefonem, klimatizací; kuchyňským koutem (malou chladničkou); balkonem; pohovkou (přistýlka). Pokoje typu apartmán s možností dvou přistýlek jsou vybaveny stejně jako klasická studia, nabízí navíc: prostor 39 m² ; oddělenou ložnici a obývací část, přistýlky (rozkládací pohovka). K dispozici jsou u obou typů pokoje s výhledem do okolí nebo na moře.

Stravování:
All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snack v průběhu odpoledně (káva, čaj, zákusek, zmrzlina). Podávány jsou alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost z pokojů na pláž cca 50-200m, v závislosti na umístění pokoje. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek; možnost zapůjčení plážových osušek na vratný deposit.

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Iolida Beach Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Canea Mare, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.