Hotel Theo, Agia Marina

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel Theo tvoří komplex samostatných budov s hlavní budovou. Je postaven na krásném místě ve svahu, odkud je fantastický výhled na moře. Od krásné dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je zdálen cca 200 m. Díky svému vybavení a své poloze, je hotel oblíbenou ubytovací kapacitou pro všechny věkové kategorie. Hotel nabízí spoustu vyžití v okolí, neboť se nachází v centru oblíbeného letoviska Agia Marina. Dále v letovisku naleznete supermarkety, mini trhy, banky, zábavní centra pro děti atd. Od Chanie je vzdálen 7 km a 18 km od letiště.

Vybavení hotelu
Dvě hlavní budovy, vstupní hala s recepcí, hlavní bar, lobby, TV místnost, restaurace, bar u bazénu, společenská místnost se sat. TV, vnitřní a venkovní bazén, bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, posilovna, minimarket, dětské hřiště, Wi-Fi připojení v baru u bazénu.

Vybavení pokoje
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, malá lednice, klimatizace, TV, telefon, balkon a bezpečnostní schránka.

Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, na které jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů za poplatek. V letovisku spousta taveren, barů, obchůdků se suvenýry a dalších atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti.

GPS souřadnice ubytování
35.51436040 23.93939808

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: linka QS 1110/1, Praha 04:55 - 08:40 Chania 09:25 - 11:20 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 5 kg kabinové příruční zavazadlo.

Svoz na/z letiště Praha
Autobusový svoz pro letecké zájezdy na Krétu na/z letiště Praha je možný v těchto termínech na 11/12 dní: 8.6., 18.6., 29.6., 9.7., 20.7., 30.7., 10.8., 20.8., 31.8., 10.9., 21.9., 1.10. 2016. Jsou nabízeny svozy z 5 tras z celé ČR. Bližší informace naleznete v sekci Všeobecné info - Svoz na/z letiště. Cena za obousměrný svoz je 600 Kč/osoba, za jednu cestu pak 350 Kč/osoba (na trase 5 stojí jednosměrný transfer 400 Kč/osoba).

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Hotel Theo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.