Studio / Apartmán Canea Mare, Agia Marina

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Agia Marina

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Canea Mare - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, kavárna, bar a TV místnost. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, vařič a varná konvice/kávovar. K základnímu vybavení patří telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připraveny lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V objektu je mnoho možností, jak trávit volný čas. Je tady stolní tenis a za poplatek také kulečník a sauna.

Je možné si objednat snídaně.

Copyright GIATA GmbH.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agia Marina

Studio / Apartmán Canea Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agia Marina se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Agia Marina: Alexandros, Eleftheria, Epimenidis, Galini Eden, Galini Sea View, Santa Marina Beach, Sofia, Thodorou.